Skocz do zawartości

Jaki zestaw na przód pod alpine 9855r ? budżet 800zł +/-


talonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy i na wstępie chciałem powitać wszystkich ... Chciałbym się doradzić z zestawem na przód. Generalnie audio będzie jeździło w niedużym autku jakim jest Peugeot 206 .... Poszukuje głośników powiedzmy głośnych a zarazem grających przyzwoicie... na same głośniki chciałbym przeznaczyć 800zł +/- ....

 

Powiedzcie proszę którymi zestawami powinienem się zainteresować ? od razu proszę o propozycję wzmacniacza pod nie... oczywiście może być jak najbardziej używany ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talonzo, jeśli to ma grać pod radiem to darował bym sobie zestawy do 800zł, szkoda kasy.

 

Wzmacniacz

-SONY XM-6020

-DENON DCA-500

-ALPINE 3548

-Philips DAP...

itd...

 

głośniki

-PowerBass ES-6C

-Helix Precision HXS 236

-Macrom M3 S60

-Audio System MX 165 PLUS

-Rainbow CSX265 165mm

itd...

 

okablowanie 100-150zł

 

Razem około jak dobrze się poszuka i w niektórych sklepach uzyska rabaty wychodzi około 800-850zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rzecz jasna, że drzwi będą wygłuszone :wstyd:, sęk w tym ile kasy zostanie na wygłuszenie tzn. czy dynamat czy stp.... przeglądając różne fora znalazłem też takową konfiguracje:

 

Głośniki:

PowerBass 2XL-6C

 

subik w closed:

RE Audio SR-10 D2

 

Wzmak:

RE Audio XT-1600.4 v2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy do czego ale na pewno zagra mocno i z wykopem (tak wlasnie po amerykansku), Typowy zestaw na poczatek jak ktos lubi glosno, w miare czysto i mięsiście

jednak jak szukasz tylko głosników do 800 PLN to np. warto zainteresowac sie zestawem Hertz'a HSK, miałem i bardzo dobrze go wspominam. Trzeba tylko do niego dobry i mocny naped znalezc. Jakąs Alpinke z serii 35XX, Sony XM-10020, Philips'a DAP'a . Oprocz tego ze bedzie glosno to i jakosciowo.

To tyle jesli chodzi o przod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na same głośniki chciałbym przeznaczyć 800zł +/- ....
Za tyle masz spokojnie po-650, xm-10020 i jak poszukam może jakieś RCA znajdę sinusa niebieskie, może znajdzie się coś jeszcze do tego, sprzęt używany naturalnie. Nie mam parcia na sprzedanie tego, ale jak byś chciał to możesz się odezwać na PW i można coś pomyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drzwi to w 500zł się zamknę z wygłuszeniem ? Generalnie najchętniej dokonałbym odsłuchu głośników, ale zdaje mi się ze te PB by mnie zadowoliły jakby zagrały z wykopem przy tym pewnie powiedzmy w miarę "czysto" i tym subem fajnie by to współgrało tak przynajmniej na mój chłopski rozum wygląda... Wzmacniacz re audio 1600.4 v2 miałbym z USA powiedzmy za 270$ więc ceną myślę atrakcyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...