Skocz do zawartości

Nowy samochód


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

 

 

Mam zamiar kupić auto tylko nie wiem jakie

 

Moje widzi mi się to:

 

Żadne kombi

W miarę duży bagażnik

Łatwy montaż CA

Trochę więcej PS niż teraz (60)

Ale mam wymagania :)

 

Myślałem nad golf V lub seat leon 1 Co myślicie o tych dwóch ? Lub macie jakieś inne propozycje

Jak w tych autach wygląda montaż głośników z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardziej zalerzy ci na nowym roczniku czy na fajnej furce ? I czy masz jakies ograniczenia co do spalania :)

 

[ Dodano: 2009-12-06, 14:36 ]

Ja ci tylko napisze ostatnie moje przezycia z autami mianowicie z lexusami mialem okazje przejechac sie w zyciu wieloma samochodami ale ostatnio byl to lexus is 200 ( ktorego mam zamiar zakupic ) i lexus is 300 na ktorego mnie nie stac ale jestem pod ogromnym wrazeniem , trakcji , mocy , opcji wypozazenia oraz solidnosci tego auta , oczywiscie to ostatnie opieram na relacjach uzytkownikow w dodatku jego sylwetka nie jest zbyt ostentacyjna a przedewszystkim co dlka mnie jest prywatnie wazne to to ze samochod nie jest opatrzony na drogach i stojac w korku nie bede otoczony przez kilka takich samych jak ma to sie w przypadku Golfa

 

Zeby byc dokladnym pisze tu o wersji 2004rok 3.0 214Km + na wyposarzeniu wszystko co potrzebne + jasna skorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW e38

 

np. Poniżej aukcja BMW e38 (740i, v8)

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10452774

 

 

 

np. Poniżej aukcja BMW e38 (730d)

 

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10457590

 

 

 

np. poniżej aukcja BMW e38 (728i) - fajny oszczędny motorek.

 

 

http://allegro.pl/item830208351_bmw_e_38_lifting_99_rok.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale daj jeszcze więcej szczegółów. Co to znaczy łatwy pod audio? Musi być miejsce 1din czy podłączysz procka do fabryki? Zależy Ci na kompletnej fabryce w tapicerce i w trójkątach czy bierzesz pod uwagę zrobienie paneli i przeróbka tapi (w jakim stopniu) i wrzucenie tweeterów w słupki.

 

Ma to być młodsze auto czy niekoniecznie?

 

O spalaniu powiedziałeś, a co z serwisem?

 

Suvy i van mogą być? Cichociemne czy ma się rzucać w oczy, a może coś po środku:)

 

W tej cenie to można mieć prawie wszystko bo od małych po terenowe, od Fiata do Mercedesa.

 

Seat Leon 1 za 45-50? No to nawet Cupra się znajdzie:) Pod audio fajne, ale duży bagażnik? Nie do końca chyba:)

 

Może Leon 2?

 

Może Mazda 5 5d? Z radiem problem ale tak to raczej idzie coś tam zrobić.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcy$

Auto od 2003 roku

Łatwy do audio dla mnie to, że pójdzie radio bez problemowo wymienić na 1DIN i głośniki na inne bez paneli, żeby z zewnątrz wyglądało na serie

A tweetery w słupki mogą być

Suvy i vany tym autom podziękujemy

 

Moje typy to

Vw Golf V

Seat Leon 1

Skoda Octavia 2

Opel Astra 3

Toyota Corolla 9

Proszę się nie sugerować kolejnością aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel astra H, jest ciekawą propozycją.

 

Co do bmw, to kupując 730D, wcale nie ma co narzekać na spalanie, bo średnie 7,5l(tak pokazuje kumplowi BC), to jest bardzo dobry wynik, zważając na komfort, który dostajemy, tyle, że to nie jest auto do miasta, z racji gabarytów(5m długie, prawie 2m szerokie).

 

Ale za to nad E46 na prawdę warto się zastanowić.

 

Problem tu też jest inny, to że masz kasę na zakup to jest jedno, a co z utrzymaniem auta, ile masz średnio "luźnej gotówki" co miesiąc? Bo taka astra H czy golf V, mimo, że to niska półka, to części tanich nie mają, o takiej E38 już nie wspominam, bo samo ubezpieczenie jest 20% wyższe z racji auta z grupy wysokiego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, Audi A6 idealne pod audio? No z tymi drzwiami to nie tak idealnie, ale wszystko idzie zrobić pewnie:)

 

Golf V ma specyficzne miejsce na woofery, na 2 drogach pewnie może być problem.

 

Ja bym celował w Leona 1, choć 45 tysięcy za, bądź co bądź, auto modelowo z 99 roku to sporo. Za tą kasę masz wtedy Cupre:) Jednak ten bagażnik za duży nie jest.

 

Celowałbym w Leona 1 ale nie wydając całej kasy na Cupre tylko szukając najlepszej sztuki zwykłej, a nie rzadkiej;)

 

Vectra C GTS? Idzie łatwo wrzucić radio, dobre auto.

 

Problem tu też jest inny, to że masz kasę na zakup to jest jedno, a co z utrzymaniem auta, ile masz średnio "luźnej gotówki" co miesiąc? Bo taka astra H czy golf V, mimo, że to niska półka, to części tanich nie mają, o takiej E38 już nie wspominam, bo samo ubezpieczenie jest 20% wyższe z racji auta z grupy wysokiego ryzyka.

 

To jest ważne, wtedy sporo aut może odpaść z rywalizacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy to jest signum i wyglada jak kombi :) chyba ze jest jeszcze jakas VC o ktorej nie wiem :D

Taaak, wyjątkowo rzadka wersja: GTS :)

 

Tutaj widać jak się otwiera bagażnik:

http://moto.allegro.pl/item837364696_opel_..._dvd_sport.html

 

Skoda Octavia to przecież też nie jest sedan tylko 5d:)

 

 

 

Podobnie jak Kolega Marcy$ radzi zastanowiłbym się nad Leonem :) Na przykład 1.9TDI (150KM) w wersji FR :)

 

Można i nawet VR6, ale jeśli to nie musi być rakieta to bym raczej szukał czegoś "zwyklejszego" bo takie silniki to do wolnej jazdy ludzie nie wybierają, a kto wie jak był używany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FORD MONDEO i wszystko w temacie :) super jako auto i do audio, suby w boczki w bagaju, wzmaki na podłogę, woofery w drzwi wchodzą bez problemu, wystarczą dystanse, tweetery w słupki i będzie zajebiście a radio też można wymienić albo na 2din albo są kieszenie do 1 din

http://moto.allegro.pl/item837103652_ford_...155km_2004.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko GTS :):D Były zwykłe hatchback'i :) Vectra C Hatchback

 

No to mnie cos widac ominelo, niewazne :D W takim razie taka Vectre tez polece :)

 

za to majac taka kase w zyciu nie kupilbym

 

FORD MONDEO

 

Po prostu do mnie ta marka nie przemawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to majac taka kase w zyciu nie kupilbym

ery napisał/a:

FORD MONDEO

 

 

 

Po prostu do mnie ta marka nie przemawia

 

no widzisz a ja nie poleciłbym Opla, miałem Opla i więcej nie mam zamiaru, sam jeżdżę Mondeo i sobie chwalę tyle że ja mam z 1994 roku, braciak ma z 2005 i też sobie chwali. Zależy jak komu leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Leon 2?
Marcy$ a widziałeś drzwi leona2?

Ople to panowie porażka,jak można wydać tyle kasy na takie auto :)

W tej cenie można poszukać Auris'a.Sam szukałem i przyglądałem się pod względem CA i tylko radio wymagało poświecenia trochę więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za rady

Proszę nawet nie wiedziałem ze jest taka Vectra też by można się nią zainteresować

Ktoś tam coś wspomniał o Golfie V o montażu głośników, jak tam sprawa wygląda bo widzę na zdjęciach że te głośniki są tak jakoś śmiesznie umiejscowione

Czy nie wpływa to na dźwięk, bo je chyba przysłaniamy własnym ciałem

A powiem wam że Golf V to na razie mój faworyt jeśli chodzi o wygląd

Ja też nie jestem za Fordem, miałem i nie chwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam coś wspomniał o Golfie V o montażu głośników, jak tam sprawa wygląda bo widzę na zdjęciach że te głośniki są tak jakoś śmiesznie umiejscowione

Czy nie wpływa to na dźwięk, bo je chyba przysłaniamy własnym ciałem

W G5 trzeba wsadzić 3 way'a.Poza drzwiami bardzo wdzięczne auto.

 

[ Dodano: 2009-12-06, 19:43 ]

Leon1 tak jak golf4 pod każdym względem super jeśli chodzi o montaż CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcy$ a widziałeś drzwi leona2?

Ople to panowie porażka,jak można wydać tyle kasy na takie auto :)

W tej cenie można poszukać Auris'a.Sam szukałem i przyglądałem się pod względem CA i tylko radio wymagało poświecenia trochę więcej czasu.

Nie, nie widziałem i sorki jeśli jest tam jakaś pułapka :)

 

A od Opli to wara;P

 

Auris fajne autko:)

 

Jak widać sporo propozycji, mając tylko kasy można mieć młodsze i nowocześniejsze auto niż Leon 1 (choć ciężko mu coś zarzucić).

 

Teraz warto by było wsiąść, przejechać się, przeliczyć utrzymanie itp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...