Skocz do zawartości

Sinuslive SL165w - jaki wzmak do nich


miniu211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszedł czas na małe zmiany. Koledzy zaproponujcie mi jakis 4 kanałowy wzmacniacz do głośników Sinuslive SL165w, do tego wzmaka będzie również podłączony w mostku sub Re Audio 10' S4. Obecnie mam na pokładzie Axtona C500x4. Dodam ze nie jestem jakimś wielkim audiofilem, słucham muzyki typowo takiej jak w radiu, czasem czegoś mocniejszego. Głośniki pod tym wzmakiem chyba nie rozwijają swoich skrzydeł coś tak zauważyłem. Kwota jaką chcę przeznaczyć to plus minus 300zł. Za wszystkie sugestie i propozycje z góry dzięki.

 

Dane technicze Sinuslive SL165w

 

Dane techniczne Axton C500x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ten wzmak tak do tego suba jak i glosniczkow z przodu srednio sie nadaje , brakuje mu i mocy i dynamiki tylko czy za 300zł znajdzie sie cos bardziej jakosciowego i najlepiej mocniejszego ? Trzeba poszukac :)

 

[ Dodano: 2009-12-06, 14:42 ]

A nie myslales o tym zeby axtona zmostkowac w mosty i zasilic nim przedni zestaw a na tyl kupic jakies 2kanaly z 250-300wat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat składa się ze mialem ten zestaw pod wzmacniaczem który akurat mam i idealnie potrafił wycisnąć z nich wszystko przy bdb kontroli :) infinity 7540a i wlasnie jest na allegro ten jeden za 380 zł, choć mój ma troche inne zaciski na kabele :) nie wiem czemu tak jest moj ma takie okrągłe a ten na allegro ma takie zwyczajne, z blaszkami dociskającymi wiec nie wiem ... czy grzebany ? moze model inny ? ale tez napisane jest tam ze 7540a... moc w mostku 278 rms realna ani zawyzona ani zanizona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ten wzmak tak do tego suba jak i glosniczkow z przodu srednio sie nadaje , brakuje mu i mocy i dynamiki tylko czy za 300zł znajdzie sie cos bardziej jakosciowego i najlepiej mocniejszego ? Trzeba poszukac :)

 

[ Dodano: 2009-12-06, 14:42 ]

A nie myslales o tym zeby axtona zmostkowac w mosty i zasilic nim przedni zestaw a na tyl kupic jakies 2kanaly z 250-300wat ?

 

Myslałem nad tym, jest tylko jeden problem, ten wzmak 2kanałowy musiałby byc mały gabarytowo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem teraz piecyk i subika do auta do żony, jest to Infinity REF-475a i w zupełności wystarcza na JL Audio 10w4-D4 (stara seria 200RMS) - głośniczek jest w closed, a piecyk rozkręcony na ok 60% swoich mozliwości i bez problemu daje mu rade.

No i 2 kanały jeszcze zostały na przód ale to juz po zmnianie auta bede sie u niej bawił zywicą.

P.S. za uzywke REF połozyłem 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehe ale to była "promo" dla znajomka

promo dla kogo?? ( jak chodzi o osobe od której to kupiłem - to to nie promocja bo ogłoszenie dał oficjalne na SCA, a czasem ma dość fajne klocki do opchnięcia)

piec juz kupiłem, wiec jego ogłoszenie jest nieaktualne, chyba ze ktoś ma jeszcze taki piecyk o czym ja nie wiedziałem ale szukałem po internetowym bazarze i znalazłem uzywke chyba za 500zł takze to nie atrakcyjna cena...

Ja nie twierdze ze infinity to super piec bo za nowego w zyciu nie dałbym tyle ile cenią, ale za te pieniądze co ja dałem to mysle ze był to dobry deal :), napisze inaczej - miniu211, jak bedziesz miał dobry piecyk min. 4x 75W w dobrych pieniądzach to go bierz :) (im mocniejszy -w miare rozsądku- tym lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miniu211 napisał/a:

A nie myslales o tym zeby axtona zmostkowac w mosty i zasilic nim przedni zestaw a na tyl kupic jakies 2kanaly z 250-300wat ?

ten axton nie nadaje sie do pedzenia w mostkach czegokoliwek... Po kanałach gra mądrzej...

 

To ja napisalem , pozatym musze sie z toba zgodzic choc myslalem ze to tylko moje odczucie ze mocy fakt bardzo przybywa i woofery w drzwiach dostaja nowe zycie pod mostkiem w porownaniu do gry pod pojedynczym kanalem ale cos w tym dzwieku zmienia sie na nie korzysc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

To ja moze odgrzeje temat bo szukam dokladnie tego samego - wzmacniacza do przedniego zestawu SINUSLIVE SL165W NEO28S.

Co w okolicach 200 zl mozecie polecic z tzw. "starych dobrych serii" ? Alpine 3544 i Sony XM-6020 ciezko trafic, wiec mam na oku Sony XM-4045 , ALPINE 3548 oraz KENWOOD KAC-821 - ktory z tych bedzie najlepszy?

Pozdrawiam,

Pawel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...