Skocz do zawartości

AEG CS MP 530 IR zdechł.


krys950
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzilo by, ze zolty to masa.. Ktos Ci moim zdaniem srobo nakopal w przewodach.. A zrob tak jeszcze jak mozesz:

 

Jak masz miernik, to ustaw na 20 DCV, przyloz czarna koncowke do stacyjki (metalowego elementu) i dotykaj po kolei druga koncowka w/w kabli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzilo by, ze zolty to masa

A skąd taki wniosek :zdziwko:

krys950, wychodzi na to że nie masz w ogóle pojęcia co robisz z tą żarówką :padam:

Jeden jej koniec dotknij gdzieś do masy najlepiej do akumulatora aby była pewność że jest na pewno a drugim końcem dotykasz do żółtego a potem czerwonego (przy włączonym zapłonie) i patrzysz czy się zaświeci.

Jeżeli na obydwu kabelkach żarówka będzie się świecić to odepnij ten końec żarówki, który miałeś podpięty pod masę i podepnij pod czarny kabelek przy kostce iso i powtórz pomiar a potem opisz jak to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co miernik jak ma żarówkę

Niech jednym kabelkiem dotknie gdzieś masy samochodu np stacyjka a drugim leci po przewodach w ISO i będzie wiedział gdzie są plusy . A jak już będzie wiedział gdzie są to niech przyłoży do nich jedna końcówkę i szuka minusa w ISO i będzie wszystko wiedział .

 

 

kolega był pierwszy :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, bo swieci czarny zolty i pomarancz zolty I z tego wynika, ze 12 V jest na czarnym i pomaranczowym.. Ja mam aktulanie 38.5 goraczki, wiec moge pisac bzdury, ale wydaje mi sie, ze mam racje..

 

krys950, a sprobuj jeszcze jeden koniec zarowki do czarnego i z czym swieci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, bo swieci czarny zolty i pomarancz zolty I z tego wynika, ze 12 V jest na czarnym i pomaranczowym..

A mi z tego wynika że 12V jest na żółtym a na czarnym jest masa jak i na pomarańczowym bo to jest przewód od podświetlenia na którym gdy nie mamy włączonych pozycji też mamy masę cofającą się przez żaróweczki od podświetlenia deski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z tego wynika że 12V jest na żółtym a na czarnym jest masa jak i na pomarańczowym bo to jest przewód od podświetlenia na którym gdy nie mamy włączonych pozycji też mamy masę cofającą się przez żaróweczki od podświetlenia deski

 

Jest tez taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...