Skocz do zawartości

Jakie radio 300-400zł i dwa głośniki 100mm do Kangoo '01


pablo152
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stoję przed zakupem radia i głośników do mojego Kangoo.

Chciałbym kupić radio z:

-USB (może być wyjście z tyłu)

-AUX IN

-MP3

 

Co do radia, orientujecie się od jakiej ceny zaczynają się porządne radia z bluetoothem?

 

Do tego potrzebuje dwa głośniki 100mm, dzisiaj wszystko oglądałem i znalazłem tylko dwa miejsca na głośniki (z przodu pod szybą), więc potrzebuję tylko dwa.

 

Chciałbym wszystko złożyć do kupy samemu, myślicie że sobie poradzę? W jakie ewentualnie przejściówki muszę się wyposażyć?

 

Zdjęcia:

 

Miejsce na głośniki:

http://i815.photobucket.com/albums/zz73/pbaziuk/random/tn_15112009035.jpg

 

Miejsce na radio:

http://i815.photobucket.com/albums/zz73/pbaziuk/random/tn_15112009036.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli radyjko ma byc nowe to polecam CLARION DB288RUSB co do glosniow to niestety 10cm nie wiele zdziala jezeli chodzi o jakosc ciezko cos polecic , kwestia ile chcesz na nie wydac

 

[ Dodano: 2009-11-16, 19:14 ]

Przejsciowka nie bedzie raczej potrzebna a poradzisz sobie napewno bo przeciez to tylko kwestia podlaczenia iso czyli wetkniecia wtyczki no i przylutowanie kabelkow fabrycznych do glosnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie głośniczki sinuslive SL105 + tweetery Neo13 takie jak na tej aukcji

https://ssl.allegro.pl/item809768588_sinusl...etery_wawa.html

Da się tego słuchać, choć z założenia wiadomo, że basu się z tego nie uzyska. Problem jest tylko taki że trzeba wyciąć sporo plastiku żeby się zmieściły. Ja dodatkowo uzyskane mini-komory wytłumiłem matami bitumicznymi więc nie jest tragicznie. Montowanie czegoś co wejdzie bez przeróbek i wytłumienia to strata pieniędzy bo efekt będzie zawsze beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że za dużo nie zdziałam dziesiątakami, ale nie chcę bawić się w wycinanie i robienie miejsca na większe głośniki. Mogę na nie wydać tak do 150 zł, za taką cenę można już chyba kupić takie z wyższej półki?

 

Przed chwilą zmierzyłem średnicę otworu - 10cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widać że wystaje w nich dość mocno wysokotonowy, może się okazać że nie da się założyć maskownicy. Proponuję kupować w sklepie i mierzyć czy się zmieszczą, bo tam jest ciasno i to zarówno na wysokość jak i głębokość, głośniczek musi mieć mały magnes i niewystający za mocno syczek jeżeli jest współosiowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...