Skocz do zawartości

[Wycena] Problem z wyceną skrzyni Peiyinga.


Paweł_B1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyceną własnoręcznie zbitej skrzyni z nowym głośnikiem Peiying PYBL300A10. Prosze o podanie mi kwoty którą moge ''wołać'' za tą skrzynie.

 

Specyfikacja głośnika

 

Model: PYBL300A10

Drożność:: 1-way EAN: 5901436721697

Impedancja: 4 Ω

Moc max: 600W

Pasmo przenoszenia: 25Hz - 1500Hz

Czułość: 88 dB

Rozmiar magnesu:: 60oz

Średnica: 12 Cal

 

Skrzynia wygląda tak:

 

http://images50.fotosik.pl/222/b8b2c2db14f51c5dmed.jpg

 

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tu robic tyle szumu hehe jak za 200zl pogonisz to powinienes byc happy i to fes.

300pln to ja chce za ground zero + profi skrzynka i to raczej gorna granica jesli chodzi o kesz bo o jakisci w stosunku do pejinga nawet nie musze mowic...

Naprawde nie ma co wyskakiwac z cenami i czekac na losia bo czasy sie zmieniaja i losie owszem kupuja szit ale tylko nowy bo lubia dodatkowo przeplacic dlatego nie ma co sie zbytnio wyglupiac...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ten glosnik od nowosci jest do *** i dlatego z drugiej reki malo kto chce to wziac bo tak jak pisalem los chce miec nowe tak jest zazwyczaj i nie gniewaj sie ale twoj sub nie jest wiecej wart chodzby dlatego ze jest mase klockow dobrej jakosci, poprzegladaja okazje allegro,ebay na forum i sam sie przekonasz.

Jak stracisz na tym *** to sie przynajmniej nauczysz kupowac rozsadnie klocki ca;)

pozdrawiam i zycze udanej sprzedazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, a czy miales glosniki peiyinga?? Ze tak z gory mowisz ze to kupa?? mialem pypa300f4 i jak na glosnik za 100zl gral spoko, nie zawsze markowe jest lepsze i nie trzeba wypi..... kilkunastu tys zl na audio "bo mi tak na forum powiedzieli" co do tego glosnika napewno nie dostaniesz tych 250zl bo jest uzywany, nie wazne jak dlugo. Na dB drgau tez glosnik "gra" chwilke. Daj polowe ceny i jakiesgrosze zaskrzynie i bedzie git. Moja propozycja to 150,ale bedzie ciezko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekci1985, taa z czasem coraz wiecej sprzetu udaje mi sie poznac i ta zasade o ktorej mowisz dobrze znam i jestem za tym zeby kupowac klocki w stosunku cena/jakosc, sam szukam i staram sie nie przeplacac za sama marke itd...

Nie powiedzialem ze kupa ale sam przyznasz ze do db malo kto pakuje to co kolega ma do zgolenia ale nie wazne.

Nie jest to sprzet ktory jest dobry i tani baa nawet wizualnie nie jest wypas jak to zazwyczaj z takimi klockami bywa hehehe

Mysle ze gdyby ta skrzyneczka byla lepiej obita to bylo by latwiej pogonic bo troche to zwraca uwage :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...