Skocz do zawartości

Jaki wzmak wybrac do Earthquake DB15??


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wraz z niewielkim przyplywem gotowki przyszedl mi pomysl zeby wymienic wzmak ktory pedzi suba :padam: W tym momencie jest Crunch GTR 620.2 i wydaje mi sie ze przez niego glosnik nie pokazuje do konca swoich mozliwosci :) Głosnik ma ok 320W RMS. Dlatego szukam jakiegos wzmaka ktory bedzie mial >400W rms przy 4ohm. Co mozecie polecic zeby dobrze kontrolowalo tego suba?? Cena, no powiedzmy ze do ok 600zl. Moze nie wiele ale mysle ze cos w tej cenie da sie wyrwac :) Czekam na propozycje.

Pozdro :P

 

[ Dodano: 2009-11-16, 12:05 ]

Widze ze nikt nie zainteresowal sie moim tematem... :P Dlatego sam znalazlem dwie oferty na alledrogo. Co powiecie o tych dwoch wzmakach??

Alpine

lub

Rodek

Czy sa warte swojej ceny?? Czy szukac zupelnie czegos innego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wraz z niewielkim przyplywem gotowki przyszedl mi pomysl zeby wymienic wzmak ktory pedzi suba :hyhy: W tym momencie jest Crunch GTR 620.2 i wydaje mi sie ze przez niego glosnik nie pokazuje do konca swoich mozliwosci :suchy: Głosnik ma ok 320W RMS. Dlatego szukam jakiegos wzmaka ktory bedzie mial >400W rms przy 4ohm. Co mozecie polecic zeby dobrze kontrolowalo tego suba?? Cena, no powiedzmy ze do ok 600zl. Moze nie wiele ale mysle ze cos w tej cenie da sie wyrwac Czekam na propozycje.

Pozdro :]

 

[ Dodano: 2009-11-16, 12:05 ]

Widze ze nikt nie zainteresowal sie moim tematem... :/ Dlatego sam znalazlem dwie oferty na alledrogo. Co powiecie o tych dwoch wzmakach??

Alpine

lub

Rodek

Czy sa warte swojej ceny?? Czy szukac zupelnie czegos innego??

 

Te dwa wzmaki wystawili ludzie którzy są zarejestrowani ma tym forum.A nawet jeden z nich dał ogłoszenie w dziale "Sprzedam".Oba są dobre,ale ja osobiście kupiłbym Rodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie sprzet moze byc uzywany. Nie widze w tym zadnego problemu

 

[ Dodano: 2009-12-14, 16:15 ]

Kurde nadal nie wiem na co sie zdecydowac... :suchy:

Może ktos zaproponuje jakis wzmak?? Ciagle zastanawiam sie nad tym Rodkiem. Fakt wisi juz troche na alledrogo ale moze bylaby to dobra propozycja. Myslicie ze taki wzmak bylby dobry do tego glosnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...