Skocz do zawartości

16 cm na przód do 500zł


Bryza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić głośniki do civica VI 5 drzwiowy na przód do 500 zł. Co możecie mi polecić? Oczywiście drzwi będą już profesjonalnie wytłumione. Póki co, głośniki będą grały pod samym radiem, a dopiero za jakiś czas dokupie do nich wzmacniacz.

Mam możliwość kupienia głośników Morel tempo 6 za tą cenę lub INFINITY KAPPA 1.7cs ale jestem otwarty także na inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham różnego rodzaju muzyki elektronicznej. Zależy mi na tym aby głośniki dawały mocne kicki i żeby średnica grała dość dobrze. Jeżeli chodzi o wysokie tony, to chce aby każdy szczegół był dobrze słyszalny, ale żeby nie grały za głośno i nie męczyły moich uszu:).

Dostałem również ofertę od jednego z użytkowników tego forum. Ma on do sprzedania głośniki Phase Evolution CFS 165.25. Co możecie mi o nich powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem również ofertę od jednego z użytkowników tego forum. Ma on do sprzedania głośniki Phase Evolution CFS 165.25. Co możecie mi o nich powiedzieć?

Ja zaproponuje zrobić trochę km do katowic jutro na spota.

Mastah22 ma takie u siebie w omedze.

 

Na seryjnej zwrocie grały ostro. Jakby zrobić nowe zwroty pasywne, albo aktywkę, to zagra to na prawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie będę monotematyczny i polecę zestawik Soundstream Picasso PCC.6N . Robią naprawdę dobrą robotę kick porządny potrafi nie żle kopnąć :) góra niemęcząca ucha i średnica przyzwoita .

Najlepiej jak byś przed wyborem mógł odsłuchać dany zestaw bo wiesz opinia opinią a uszy uszami :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio robiłem porównanie: HSK i TEC XP 6/K. i powiem wam że TEC wychodzi dużo lepiej niż hertz (i cenowo i pod kątem dźwięku)

 

Auto bylo takie same?? drzwi tej samej wielkosci?? Bo ja ci powiem ze HSK montowane np w doblo i w astrze 2 graja jak 2 rozne zestawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niech kolega napisze jakiej muzyki slucha....bo HSK do wszystkiego sie nienadaja....do spokojnej muzyki polecilbym Rainbowa SAX 265.

 

Moze i sie nadaja do spokojnej tez, ale mam te glosniczki slucham house, elektro, szybkich bitow i wykop maja porzadny, lusterka wszystkie lataja, klamki zewnetrzne to samo, ogolnie wykop porzadny, tylko przydaloby im sie wiecej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bylo takie same?? drzwi tej samej wielkosci?? Bo ja ci powiem ze HSK montowane np w doblo i w astrze 2 graja jak 2 rozne zestawy.
oczywiście że takie same, na dodatek robiliśmy 3 testy: na samych TEC-ach, samych HSK i razem prawe HSK a lewe TEC-i. I TEC wyszedł dużo lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bylo takie same?? drzwi tej samej wielkosci?? Bo ja ci powiem ze HSK montowane np w doblo i w astrze 2 graja jak 2 rozne zestawy.
oczywiście że takie same, na dodatek robiliśmy 3 testy: na samych TEC-ach, samych HSK i razem prawe HSK a lewe TEC-i. I TEC wyszedł dużo lepiej

 

No wlasnie to teraz zrob taki sam test tylko na duzo mniejszych/wiekszych drzwiach niz te na ktorych testowales. Gwarantuje ci ze efekt bedzie calkowicie odwrotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to teraz zrob taki sam test tylko na duzo mniejszych/wiekszych drzwiach niz te na ktorych testowales. Gwarantuje ci ze efekt bedzie calkowicie odwrotny.

 

na dobrą sprawę można sprawić że woofery z górnej półki nie zagrają

 

mam woofery TEC XP6 grają pod wzmacniaczem STEG QM 45x4 w bi -ampingu z tweeterami Vifa

TEC mają dobrą średnicę i idealnie nadają się do systemu 2-way , Kick jest ok ale do dobrego grania potrzebny będzie Sub, Xp6 nie schodzą za nisko ...

 

przy zakupie porównywałem te głosniki z Phonocar ProTech Kevlar one miały lepszy wykop i schodziły niżej ale średnice miały gorszą a pozatym nie ma tweetera w zestawie :padam:

 

jak byś się zdecydował to XP6 dostępny jest z dwoma modelami Tweeterów poczytaj na tej stronie :

o firmie TEC http://cca.net.pl/nowa_strona/index.php?op...2&Itemid=66

o zestawach głośnikowych http://cca.net.pl/nowa_strona/index.php?op...&Itemid=175

 

jeszcze jedna uwaga woofer tec nie ma zwrotnicy, zworka jedynie do wysokotonowego. Tak że trzeba aktywnie ciąć lub zworkę dorobić. Pod samym radyjkiem bez zworki zagrają :) ogólnie bardzo fajne głosniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to teraz zrob taki sam test tylko na duzo mniejszych/wiekszych drzwiach niz te na ktorych testowales. Gwarantuje ci ze efekt bedzie calkowicie odwrotny.
pewnie tak, żeby nie było test był w VW polo sedan, oczywiście wygłuszone tak jak należy. Ale nie można też szukać i patrzeć na sprawdzone firmy, które są wszędzie montowane, tylko popatrzeć za czymś innym coś co nie jest montowane tak często - myśle tu o indywidualności a nie że wszyscy mają te to i ja. A porównanie TEC-a do Hertza to wg. mnie ta sama półka i jakość. takie moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...