Skocz do zawartości

Daewoo Lanos i moje granie;-)


danny86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzie trzymać ???

W samochodzie ???

 

W piwnicy to kłódki przynajmniej są :D a samochód to byle leszcz śrubokrętem bez problemu otworzy :wink:

 

Miejsce dobre jak każde inne tylko tym skur..........synom łapy poobtrącać i by było wszystko wporzadku :D

 

P.S. Sorki za dygresje to tak na rozluźnienie :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ci upali hi-endowy glosniczek :mur1: i powie ze tak było a oni nic nie dotykali :mur1: znam takie przypadki :wink:

bo jak się oddaje auto do mechanika albo gdziekolwiek jak ma się instalkę CA, to się wyciąga bezpieczniki z rozety w bagaju i po sprawie. Przynajmniej ja tak robię. Jedyne co odpali wtedy to radio ale dźwięku wtedy niet...... i nie martwisz się później przez cały dzień co oni tam robią z autem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak się oddaje auto do mechanika albo gdziekolwiek jak ma się instalkę CA, to się wyciąga bezpieczniki z rozety w bagaju i po sprawie. Przynajmniej ja tak robię. Jedyne co odpali wtedy to radio ale dźwięku wtedy niet...... i nie martwisz się później przez cały dzień co oni tam robią z autem :wink:

Ok , nie posłuchają sobie muzy, ale np ci co maja (ja również) instalke "open" i łatwo jest wykręcić wzmaki bo nie są w podłodze np

Wyjąc nie jest wcale trudno ,a później nie udowodnisz im ze miałeś to i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak się oddaje auto do mechanika albo gdziekolwiek jak ma się instalkę CA, to się wyciąga bezpieczniki z rozety w bagaju i po sprawie. Przynajmniej ja tak robię. Jedyne co odpali wtedy to radio ale dźwięku wtedy niet...... i nie martwisz się później przez cały dzień co oni tam robią z autem :wink:

A co myślisz ze to powstrzyma pana Henia od włożenia śróbki fi 10mm w rozete. Lub ma na stanie bezpieczniki :D i nawet nie będziesz wiedział ze pałowali ci twój sprzęcik :mur1:

 

Ok , nie posłuchają sobie muzy, ale np ci co maja (ja również) instalke "open" i łatwo jest wykręcić wzmaki bo nie są w podłodze np

Wyjąc nie jest wcale trudno ,a później nie udowodnisz im ze miałeś to i to

Aż tak drastycznie na wydre to nie wydaje mi się. Chyba ze do jakiejś szemranej dziupli wstawiasz auto a nie do warsztatu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wstawiam to sadze ze pan Henio nie wstawi ani srubki ani bezpiecznika jak bedzie mial :wink: także mnie to majonez ale mowie o prostym i szybkim sposobie, bo wyjecie bezpiecznika trwa kilka sekund, a nawet jak gosciu chce posluchac, odpali i nic bedzie lecialo to widzac kablomanie raczej bedzie sie bal samemu cos grzebac, poza tym az 90% sprzetu ma radia z panelem, na kiego ..... go zostawiac w samochodzie? Bez panelu raczej nie poslucha, no chyba ze macgyver (i wystarczy mu pudelko po zapałkach i srubkret) wtedy szacun :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wstawiam to sadze ze pan Henio nie wstawi ani srubki ani bezpiecznika jak bedzie mial :wink: także mnie to majonez ale mowie o prostym i szybkim sposobie, bo wyjecie bezpiecznika trwa kilka sekund, a nawet jak gosciu chce posluchac, odpali i nic bedzie lecialo to widzac kablomanie raczej bedzie sie bal samemu cos grzebac, poza tym az 90% sprzetu ma radia z panelem, na kiego ..... go zostawiac w samochodzie? Bez panelu raczej nie poslucha, no chyba ze macgyver (i wystarczy mu pudelko po zapałkach i srubkret) wtedy szacun :padam:

Dokładnie:) ja wyciągam panel i jest spokój:) Ostatnio właśnie miałem taką sytuację: odstawiam auto do mechanika, ogólnie wporzo gość ale ma 2 młodych pracowników z czego jeden taki cwaniaczek... Pomyślałem że lepiej wyciągnę panel bo będą go łapki swędziały i co: odbieram auto a młody podchodzi i tekstem: czemu wyjąłeś panel? Chciałem włączyć i zobaczyć jak ta Twoja tuba daje... Odp krótka: właśnie dlatego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok , nie posłuchają sobie muzy, ale np ci co maja (ja również) instalke "open" i łatwo jest wykręcić wzmaki bo nie są w podłodze np

Wtedy w tym samym bagażniku szukasz klucza do kół. Jeśli jeszcze jest, to kontynuujesz dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...