Skocz do zawartości

samochod do car audio


korab1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

staję przed wyborem samochodu, a że nie chcę już za bardzo mocy silnika, tylko jakość dźwięku.

 

i tu nasuwa się pytanie, jaki samochód?

 

na wstępie mówię, mam 3,5tys i autko musi być sedanem 4/5drzwi. co moglibyście polecić ?

 

myślałem nad passatem B3, temprą, mareą. co jeszcze będzie w miarę ciche w kabinie podczas jazdy?

 

a co do sprzętu to pewnie na przód pójdzie zestaw odseparowany Helix, blue (nie dark blue) 165mm. radio jeszcze nie określine, ale pewnie jakieś starsze Alpine. nad wzmakiem jeszcze nie myślałem.

 

 

Do modów. temat nie jest stricte car audio, chodzi o wybór samochodu do zrobienia najoptymalniejszego zestawu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korab1, Clio I 5 drzwiowe :padam:

Ale widzę że dość w sedany idziesz.

 

Volvo 440/460 w miarę wygląda pod kątem audio, radio wysoko co sprzyja funkcjonalnosci (jak w B4), seryjnie wygłuszone poprawnie (nie drzwi oczywiście). Bagaznik w razie czego spory, no i to liftback czyli masz "miękka" półkę. Więc z dystrybucja basu nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temprą

:padam:

No kolego ja mam temprę tylko że w kombi Ładnie i przyjemnie sie robi CA. Fajne auto ale niestety dość podatne na polskie dziury w drogach...wahacze,końcówki stabilizatora,drążków kierowniczych idą w stosunku takim : 2 max 3 zmiany oleju 1 zmiana wszystkich pierdół w zawiasie,obojętne ori czy zamiennik wysiada wszystko tak samo ( ale ceny przystępne xD),polecam sprawdzić blachę w podwoziu (progi w okolicach wszystkich kół),nadwozie ocynk i rudej nie uświadczysz nawet tam gdzie blacha jest porośnięta mchem xD (właśnie stoi u mnie taka na części od 4 lat i blacha jak nowa :hyhy: ) Poza tym to nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...