Skocz do zawartości

Radio Clarion CZ309E


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, przychodzę z kilkoma pytaniami, które mi się narodziły.

 

Chciałbym poprawić nieco granie w swoim samochodzie, auto to E46 sedan, bez tunelu na narty, ani skladanej kanapy. Na starcie chcę zrezygnować z suba w bagażniku, a skupić się na przodzie, który zasilę ze wzmaka w bagażniku. Przednie drzwi chcę wygłuszyć i przede wszystkim przenieść głośnik z boczka w drzwi i wrzucic 165mm.

 

Pierwsze pytanie dotyczy radia, posiadam na ten moment zamontowanego Clariona CZ309E, który posiada tylko 1 parę chinch. Czy jeśli w aucie wykluczam montaż subwoofera, to czy tą parę chinch będę mógł wykorzystać do zasilenia przodu we wzmacniaczu, czy źle myślę i nie można tak zrobić?

 

Wygluszenie drzwi - czy za 250zl/parę drzwi jestem w stanie to zrobić? Jeśli tak to w jakie materiały celować?

 

Zasilanie. Tutaj pomocy raczej nie potrzebuje, planuje wszystkie przewody pociągnąć hollywood. 

 

Glosniki+piec. Tu potrzebuję największej pomocy. Piec może być 2 kanałowy, nie przewiduje większych zmian w przyszłości, natomiast nie mam bladego pojęcia co wybrać. Proszę o polecenie jakiegoś zestawu 165mm oraz wzmaka do tego, do kwoty za oba wymienione ok. 1100zł

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i sorry za ewentualne błędy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...