Skocz do zawartości

Zmiana Car Audio w Audi A3 8P


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

zabieram się do zmodyfikowania systemu w mojej Audi. Mam jakiś pomysł oraz przygotowane na to ok 6-7 tys zł. Liczę na jakieś sugestie oraz propozycje od bardziej doświadczonych osób, które mają więcej rozeznania w sprzęcie Car Audio.

 

Co znajduje się w chwili obecnej w Audi:

- stacja multimedialna Android z Mars Dev pod Audi A3 (4GB/64GB, 4x45W)

- głośniki przód i tył Hertz DSK 165.3, tweetery są fabryczne

- wygłuszenie drzwi lecz będę chciał to poprawić

- subwoofer fabryczny

 

Jaki mam pomysł:

- wymiana radia na Sony XAV-AX1000

- dołożenie wzmacniacza 5-kanałowego do napędzenia głośników przód, tył oraz subwoofer (Audio System CO600.6 lub Hertz HCP 5D) lub 2-kanałowego do napędzenia subwoofera (Audio System Carbon 130.2 lub Hertz HCP 2)

- wymiana fabrycznego subwoofera na fit-boxa z głośnikiem Audio System HX08SQ lub Audio System M08EVO lub Hertz ES200.5

- wygłuszenie StP Black Gold

 

I teraz moje pytanie jaki zestaw będzie najbardziej słuszny, czy może coś zmienić, zostawić lub dołożyć?

 

Dzięki za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet fajny, przyjemne granie można zrobić, choćby coś na poziomie tego co mam w busie. Link do tematu ->

 

Odpuść głośniki z tyłu, nie dokładaj sobie roboty która i tak nic nie wniesie w system. Może pomyśl o radiu z procesorem, chociaż z czasówkami, pozwoli to zgrać suba z przodem i nieco wyrównać scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...