Skocz do zawartości

Zmiana głośników Mercedes s211 Harman Kardon


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

 

Mam dylemat, chciałbym poprawić fabryczny system Harman Kardon w Mercedesie S211 poprzez montaż innych głośników. Chciałbym miękki bass którego byłoby więcej niż w oryginalnym zestawie Logic 7. Wysokie tony obecnie są zadowalające, ale zawsze można poprawić. Do tematu podchodzę od 3 lat. Nie mam ciśnienia, zaś fundusze się znajdą, górna granica obecnie to 1500 zł na przód. Najwyżej jeszcze trochę poczekam, jeśli będzie jakiś super zestaw, trochę droższy. Słucham głównie pop, rock i lubię też ital disco.

 

 

Pierwotnie chciałem stacje multimedialna z Androidem. Kupiłem konwerter RCA >>>> MOST. Jakość dźwięku była taka sobie, więc dołożyłem wzmacniacz na głośniki w drzwiach. Później założyłem wzmacniacz do oryginalnego suba. Następnie wymieniłem oryginalnego suba na skrzynię zamknięta z głośnikiem AS Carbon 12.  

 

 

Graty i modyfikacje na dzień dzisiejszy:

Radio Android z DSP  

Wzmacniacz do drzwi P+T: Boston GT42 4x150W RMS @ 2 Ohm

Wzmacniacz sub: Alpine 3544

Sub: Audio System Carbon 12 300W 4 Ohm closed

 

 

Głośniki które znalazłem jako polecane już dawno nie są w sprzedaży:

Dego SLG 265 F3
Hertz HSK
DLS X-SA62
TEC LS155

 

Proszę o podpowiedź co mogę obecnie kupić żeby mi zestaw zagrał jeszcze lepiej. 

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jake_Styles zmienił(a) tytuł na Zmiana głośników Mercedes s211 Harman Kardon

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...