Skocz do zawartości

30.10.2009 Łódź


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Herdi, znajac zycie garstka to nie bedzie nic takiego jak w wawie bylo

 

Ja Rzeznik Kasztan Archer moze Maciaty, grimskullcrushe, Animek williams moze, nigdy dokladnie nie wiadomo

wczesna pora i dzień gówniany, bo pracujący, nie zdąże dojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Dzisiaj większość się popisała i był tylko Archer i ja... Postaliśmy trochę i wpadliśmy na odmienną wizję spotów - robi się zimno, raczej każdy już się "osłuchał" ze sprzętem kolegów, więc można robić spotkania w barze, przy piwie, a bez auta. Oczywiście tematem będzie audio :hyhy: A jak ktoś coś nowego konkretnego "zbuduje", to wtedy się "osłucha". Co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Dzisiaj większość się popisała i był tylko Archer i ja... Postaliśmy trochę i wpadliśmy na odmienną wizję spotów - robi się zimno, raczej każdy już się "osłuchał" ze sprzętem kolegów, więc można robić spotkania w barze, przy piwie, a bez auta. Oczywiście tematem będzie audio http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif A jak ktoś coś nowego konkretnego "zbuduje", to wtedy się "osłucha". Co Wy na to?

 

Niedługo bedzie otwarta nowa wizja spotów łodzkich, która zwie się IKEA :D Tam bedzie wszystko, łącznie z parkingiem z którego nikt nas nie wyrzuci bo stoi daleko od zabudowań marketowych i nasze granie nikomu nie bedzie wadziło. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo bedzie otwarta nowa wizja spotów łodzkich, która zwie się IKEA http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Tam bedzie wszystko, łącznie z parkingiem z którego nikt nas nie wyrzuci bo stoi daleko od zabudowań marketowych i nasze granie nikomu nie bedzie wadziło. :D

 

no to sie przekonamy, bo ja czuję, że akurat na początku to będzie wzmożona ochrona... no ale oby się plan powiódł..

 

a co do spotkań pub'owych to ze mną jak z dzieckiem za rękę i do BARU :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo bedzie otwarta nowa wizja spotów łodzkich, która zwie się IKEA :D Tam bedzie wszystko, łącznie z parkingiem z którego nikt nas nie wyrzuci bo stoi daleko od zabudowań marketowych i nasze granie nikomu nie bedzie wadziło. :D

 

no to sie przekonamy, bo ja czuję, że akurat na początku to będzie wzmożona ochrona... no ale oby się plan powiódł..

 

a co do spotkań pub'owych to ze mną jak z dzieckiem za rękę i do BARU

 

 

Pod koniec wakacji zawoziłem z kumplem obiady na budowe do IKEI ( dla 200 osób dziennie ). Raz mialem okazje pogadać z osobą, która będzie nijako zastępcą zarządcy całego obiektu.

Z pierwszej rozmowy nasuwają mi sie takie wnioski:

 

1. Ludzie mili i ugodowi - bardzo ok nastawieni na klientów

2. Na pewno jeżeli spoty będą odbywały się w granicach porządku i zdrowego rozsądku, to nie bedzie żadnego problemu

3. Mysle, ze nie bedzie nawet problemów jak bedzie się chciało zorganizowac na terenie obiektu jakieś zawody np. jednego z cykli dbdragu http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Kwestia dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to polecam polepszyć frekwencje i zapisywac sie tylko jesli bedzie sie na 100%

 

ja nie moglem i napisalem wczesniej ale nigdy nie zdarzyla mi sie wczesniej taka sytuacja, a teraz to po prostu kwestia tego że "rodzę" kamienie itd

 

albo sie jest albo nie bez glupiego wykrecania i wymowek kazdy jest dorosly i wie co i jak - nie kieruje tego konkretnie do nikogo ale kazdy powinien siebie na tyle ogarniac.

 

 

pozdrawiam i do zobaczenia za jakis czas http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

[ Dodano: 2009-11-12, 23:59 ]

Jarek saaba kupiłes ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miski nie pitolta ja bylme o 19,30 pod realem nikogo nie bylo podjechalem pod hale tez nikogo ni bylo z was

niestety wczoraj pozno wyszedlem z fabryki bo mielismy odbior towaru

Maciaty jak bys czasami odebral telefon to bylo by fajnie a nie ciagle kostiumy kapielowe przymierzasz :D

 

co do frekfencji jak by ktos ruszyl dupsko pod hale by sie spotkalo wiecej osob z CA ale nie koniecznie znajacych to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miski nie pitolta ja bylme o 19,30 pod realem nikogo nie bylo

 

Stary no wybacz, ale trzeba mieć granice... my dosłownie 19.15 może 19.20 wyjechaliśmy spod reala a jarek z żoną pojechali na zakupy... sory wodzu ze nie czekaliśmy ponad godzinę....

 

Co do Ciebie Rzeźnik to nie mam najmniejszych pretensji bo wiem jak jest i sprawy zdrowotne są zawsze najważniejsze! Tylko reszta coś nawaliła!

 

Z pierwszej rozmowy nasuwają mi sie takie wnioski:

 

1. Ludzie mili i ugodowi - bardzo ok nastawieni na klientów

2. Na pewno jeżeli spoty będą odbywały się w granicach porządku i zdrowego rozsądku, to nie bedzie żadnego problemu

3. Mysle, ze nie bedzie nawet problemów jak bedzie się chciało zorganizowac na terenie obiektu jakieś zawody np. jednego z cykli dbdragu :D Kwestia dogadania.

 

oby oby, choć będę miał jeszcze dalej, ale to w końcu Banda Pojebów i Maniaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...