Skocz do zawartości

Jaki smartfon tylko na źródło dzwięku do Helix HEC HD USB?


marek199957
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie gram z Tidala HiFi iPhonem XR który powoli zaczyna się kończyć, z jakości dźwięk też nie jestem w pełni zadowolony, dlatego postanowiłem rozejrzeć się za nowym smartfonem. Teraz w mojej głowie rodzi się pytanie... zostać dalej przy jabłuszku? Czy może pójść w robocika? Ma ktoś jakieś porównanie i doświadczenie w tym temacie którym zechciałby się podzielić? Ja mam tylko porównanie z laptopem gdzie jakość jest zauważalnie lepsza. Za jakimi modelami według was warto się rozglądać? Napiszcie też z czego wy gracie i podzielcie się swoimi odczuciami. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na nowy smartfon to +- 3000 zł. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz HELIX HEC HD-AUDIO USB-INTERFACE czy HELIX HEC BT HD. Do pierwszego to jakikolwiek Android z funkcją USB host (jak np. mój, którego używam na co dzień (200-300 zł) i aplikacja USB Audio Player PRO. Sugeruję pożyczyć od rodziny jakiś telefon (na pewno mają w szufladach dziesiątki flagowców, które już są "niemodne", a w czasach świetności wykorzystywali ich 5% możliwości), zalogować się na swoje konto Google, kupić aplikację USB Audio Player PRO (żebyś miał przypisany zakup do swojego konta) i przetestować jak to działa w trybie bit perfect. Jeśli ma to iść po bluetooth to Android z kodekiem aptX HD. Jabłuszko jakie byś nie kupił to tam na bluetooth jest tylko kodek AAC, więc bida. A tak poza tym to wszystko masz napisane w poniższym wątku, nie ma co dublować tego samego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • marek199957 zmienił(a) tytuł na Jaki smartfon tylko na źródło dzwięku do Helix HEC HD USB?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...