Jump to content

Dobór subwoofera 10 do skrzyni 18l pod 4ohm lub 2ohm - JL Audio 10W0 czy Focal P25FE?


Recommended Posts

Witam,
Postanowiłem znowu zabawić się w dołożenie suba do autka, mam skrzynie zamknięta 18 litrowa na głośnik 10".
Wzmacniacz to Orion 1200D, 484W RMS przy 4Ohm i 841W przy 2ohm.
Raczej myślałem że zrobić to pod 4ohmy, ale nie wykluczam 2ohm.

Zależy mi na szybkim szczegółowym basie.

Póki co rozważam JL audio z serii 10W0 albo Focal P25FE.

Ale może jest jeszcze coś innego w tym przedziale cenowym (około 1000-1500zl). Szczerze mówiąc nie bardzo wiem co jest teraz na czasie

Link to comment
Share on other sites

10W1v3 dalej w moim przedziale cenowym - co to sprzedaży to niestety mieszkam w UK wiec wysyłka będzie problematyczna ;).

 

To mam kolejny sub do rozważania.

Pojawił się tez używany  10w6v2 w przyzwoitej cenie. z tym ze ten juz pod 2 Ohmy wtedy.

 

Wiec teoretycznie teraz mam:

JL 10W0v3  - raczej odpada 

JL 10W1v3

JL 10w6v2 - używany i na 2 ohm

Focal P25FE - mało opinii o nim oprócz tego ze jest dobry ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...