Skocz do zawartości

Wzmacniacz do systemu przedniego


mariuszbd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

finchers

 

Czy ty chłopie jest jakiś nie pełnosprytny czy tylko delikatnie ograniczony w rozwoju ?

Co ty za głupoty wypisujesz !!

Lepiej głośniki podpiąć pod radio niż pod tą Alpinke, bo szkoda kasy :szok:

Wracaj lepiej stamtąd skąd przyszedłeś czyli na elektrodę i tam takie głupoty "doradzaj" !

Akurat miałem możliwość pobawić się z tym piecem gdzie były podpięte Morel Tempo i starszy sub Kenia w mostku.

I wiesz co "specjalisto" ??

O dziwo to razem grało i nawet mocy nie brakło !!

Poza tym, że przy głośniejszym graniu piecyk się grzał, ale grał dalej i sobie ładnie radził, a sub miał moc powyżej 150W RMS !

Ciekawe czyż nie ??

Ja nie wiem co z ciebie za "specjalista", ale jak masz zamiar takie głupoty wypisywać to lepiej idź znajdź sznur i drzewo, może akurat w tym wypadku będziesz wiedział co z takim zestawem się robi i jak jego użyć :D

Jak nie masz pojęcia o czym pisać to lepiej nic nie pisz, bo tylko zaśmiecasz ludziom w głowach jakieś dziwne teorie z kosmosu :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty chłopie jest jakiś nie pełnosprytny czy tylko delikatnie ograniczony w rozwoju ?
Dlaczego go obrazasz???
Ja nie wiem co z ciebie za "specjalista", ale jak masz zamiar takie głupoty wypisywać to lepiej idź znajdź sznur i drzewo, może akurat w tym wypadku będziesz wiedział co z takim zestawem się robi i jak jego użyć :D
...

 

Jak nie masz pojęcia o czym pisać to lepiej nic nie pisz, bo tylko zaśmiecasz ludziom w głowach jakieś dziwne teorie z kosmosu :wstyd:

_________________

 

I wiesz co, nie chce go bronic bo nie o to chodzi, tylko tacy jak Ty musza tez wziac pod uwage ze moze inni chcieliby z suba o mocach 150w wyciagnac duzo wiecej niz to na co go stac... Ale poziom wypowiedzi który prezentujesz Ruby jest nie do przyjecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986 wyszło szydło z worka...i poziom kultury :szok: albo raczej chamstwa.

Przemilczę bo szkoda słów :wstyd: ...żal chłopie żal :D

 

po to jest forum zeby pisać swoje zdanie!

ja swoje podtrzymuję że te wzmaki o których była mowa słabo nadają się do pędzenia subwooferów(albo wogóle), no chyba ze ktoś lubi jezdzić na przesterach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze znowu mala wojna sie robi :wstyd:

 

Ryszard13 zgadzam się z tobą, także jakbym miał kupować np. coś w stylu MRV-300 to wolę to radiem pędzić bo szkoda tylko kasy(a gdzie tu zasilanie i sygnałówki?) a różnica w dzwięku niewielka :D

 

Moim zdaniem poprostu za malo slyszales i moze masz nie wyrobione ucho.. Tez dopoki nie slyszalem paru sprzetow (glownie na zawodach w Czeladzi), to bylo mi ciezko rozroznic wysokie tony puszczane z radia, a ze slabego wzmaka.. Ale z tym, ze nie warto kupowac markowego wzmaka, to juz lekko przesadziles :D

 

ruby1986, kupa smiechu, ale kulturalnie nie bylo :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym, ze nie warto kupowac markowego wzmaka, to juz lekko przesadziles :wstyd:

 

no może i tak :D ale to było w afekcie :D

kolega ktory założył ten temat bedzie spodziewał się "niewiadomo jakich cudów"---->bo tak chwalone są te wzmaki że może się lekko rozczarować....np. jak ja :szok: ---->kiedyś na poczatku zabawy z car audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ktory założył ten temat bedzie spodziewał się "niewiadomo jakich cudów"---->bo tak chwalone są te wzmaki że może się lekko rozczarować....

Miałem już nie pisać...finchers przeczytaj pierwszy post tego tematu a może zakumasz do czego mariuszbd szuka piecyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym, ze nie warto kupowac markowego wzmaka, to juz lekko przesadziles :wstyd:

 

no może i tak :D ale to było w afekcie :D

kolega ktory założył ten temat bedzie spodziewał się "niewiadomo jakich cudów"---->bo tak chwalone są te wzmaki że może się lekko rozczarować....np. jak ja :szok: ---->kiedyś na poczatku zabawy z car audio

 

Ja mam teraz DAPa i jak narazie podchodzi mi najbardziej ze wszystkich jakie mialem (bylo ich kilka AxTon, Crunch).. Uwazam stare japonczyki za dobre wzmaki w smiesznych pieniadzach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986 wyszło szydło z worka...i poziom kultury :szok: albo raczej chamstwa.

Przemilczę bo szkoda słów :wstyd: ...żal chłopie żal :D

 

Żal to jest to jakie ty brednie w tym temacie wypisujesz :D

Weź sobie to wreszcie uświadom.

 

Chamstwo ??

Ty chyba jeszcze nie wiesz jaki mogę być chamski.

To i tak było kulturalne stwierdzenie.

Ale jak widzę to co wypisujesz, to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać.

Wiem, ten piec nie jest jakąś wyrocznią, ale co napisałeś wcześniej, że miałeś go w rękach i on sobie nie radził z subem ?

To coś ty tam do niego podpinał, Orion'a HCCA ??

 

Napisałem co myślę jak widzę takie głupoty. Napisałem co myślę o czymś i o kimś takim.

Szczerzę czy będzie wojna, jak to Przemek napisał, to naprawdę wszystko mi to jedno.

Pisząc to że ta Alpina nie poradzi sobie z żadnym subem i wcześniej go testować - to chyba troszkę się to wyklucza !

 

Łukasz fakt może trochę za mocno pojechałem, ale drażnią mnie powoli niektóre wypowiedzi i posty i teraz co się tu dzieję.

Może i ja mam takie wrażenia, ale coraz więcej osób się tu zalogowało, to dobrze, ale piszą takie głupoty i zadają non stop te same pytania, że ktoś musiał wybuchnąć.

Cóż padło na mnie ...

Jeżeli mam za to ponieść karę, jestem na to przygotowany.

 

W ramach tego przyjmę warn'a.

Obiecuję poprawę i nikogo na forum nie będę obrażać :D

Fakt trochę mnie poniosło ...

 

Dobra dobra, juz nie nastawiaj drugiego policzka... Powstrzymaj jendak hormony na przyszłosc i pamietaj ze zawsze istnieje PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że problem z wydajnością F300 i F400 nie leży po stronie sprzętu, a użytkowników i wymagań stawianym tym wzmakom. To nie jest sprzęt do ruszania nogawkami, ale do zasilenia przodu, który ma grać sprawdzą się bardzo dobrze.

 

tu może i masz rację, za dużo oczekiwałem od f400...nie powiem przód ładnie pędził(można powiedzieć że byłem zadowolony)

a za duże miałem wymagania jak testowałem z nim różne skrzynki ;)około 10 bud...namiastkę fajnego grania uzyskałem z jl 10W04

wczesniej ktos pisal że podobało mu się jak zapiął jakiegoś suba ... a ja znam takich co radiem pędzą suba...i też im się podoba :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...