Skocz do zawartości

Wybór Radia Pioneer ? 4000ub czy 6900 ib


Killer88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w samochodzie 5000ub - prawie to samo co 4000ub tylko z podswietleniem na 10 kolorów i wyjsciem usb z tyłu co sadze jest poreczniejsze gdyz przy wyjmowaniu panelu musisz za kazdym razem wyjać też pendriva a to po którymś razie zaczyna denerwować,dlatego lepiej wyprowadzić oddzielne wejscie usb,np. gdzieś na konsole. Jesli chodzi o wyższy model to zobacz czy ma dwa wyjscia RCA to podłączenie bedzie bardziej zgrane z dwoma wzmacniaczami. 4000ub ma jedno wiec potrzeny bedzie rozdzielacz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w samochodzie 5000ub - prawie to samo co 4000ub tylko z podswietleniem na 10 kolorów i wyjsciem usb z tyłu co sadze jest poreczniejsze gdyz przy wyjmowaniu panelu musisz za kazdym razem wyjać też pendriva a to po którymś razie zaczyna denerwować,dlatego lepiej wyprowadzić oddzielne wejscie usb,np. gdzieś na konsole. Jesli chodzi o wyższy model to zobacz czy ma dwa wyjscia RCA to podłączenie bedzie bardziej zgrane z dwoma wzmacniaczami. 4000ub ma jedno wiec potrzeny bedzie rozdzielacz...

 

 

 

Mam właśnie Pioneer 4000ub i ma jedno Rca a to Pioneer 6900 mn 3 x RCA w tym nawet wyjście na suba ma ładny panel. Pytam ponieważ mam możliwość zamniany na to radio 6900 i nawet pilot bym dostał z całym kompletem. Chodzi mi czy jakość dzwięku jest lepsza w 6900 ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz2211 mam pytanko do ciebie, nie doszedłeś pewnie jak się to piskanie(bep) wyłącza w tym radiu??

Jest wszystko lux po za tym 1 szczegółem co mnie wkur... i to strasznie.

 

DR...Tyle co mam te radio przez 1,5 roku nie zauważyłem funkcji która mogłaby deaktywować te BII :padam: . Przewertowałem instrukcje obsługi i radio w stanie właczonym jak i z "pod menu" (inst. ustawienia poczatkowe) lecz raczej jest to fabrycznie wstawione w wiekszosci pioneerów... Mi to akurat nie przeszkadza,a jesli chodzi o sprzet to ja tez jestem zadowolony z Pionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz2211 mam pytanko do ciebie, nie doszedłeś pewnie jak się to piskanie(bep) wyłącza w tym radiu??

Jest wszystko lux po za tym 1 szczegółem co mnie wkur... i to strasznie.

 

DR...Tyle co mam te radio przez 1,5 roku nie zauważyłem funkcji która mogłaby deaktywować te BII :padam: . Przewertowałem instrukcje obsługi i radio w stanie właczonym jak i z "pod menu" (inst. ustawienia poczatkowe) lecz raczej jest to fabrycznie wstawione w wiekszosci pioneerów... Mi to akurat nie przeszkadza,a jesli chodzi o sprzet to ja tez jestem zadowolony z Pionka!!!

 

Kolego masz Radio Pioneer 6900 możesz mi coś powiedzieć jak sprawuje się to radio ? ponieważ mam możliwość zamiany . Ja dam koledze Pioneer 4000ub a on mi da to swoje Pioneer 6900 tylko model 6900 nie ma USB którego i tak nie używam za to ma 3 x RCA a to mi się przyda bo mam 2 wzmacniacze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz2211 mam pytanko do ciebie, nie doszedłeś pewnie jak się to piskanie(bep) wyłącza w tym radiu??

Jest wszystko lux po za tym 1 szczegółem co mnie wkur... i to strasznie.

 

DR...Tyle co mam te radio przez 1,5 roku nie zauważyłem funkcji która mogłaby deaktywować te BII :D . Przewertowałem instrukcje obsługi i radio w stanie właczonym jak i z "pod menu" (inst. ustawienia poczatkowe) lecz raczej jest to fabrycznie wstawione w wiekszosci pioneerów... Mi to akurat nie przeszkadza,a jesli chodzi o sprzet to ja tez jestem zadowolony z Pionka!!!

 

Kolego masz Radio Pioneer 6900 możesz mi coś powiedzieć jak sprawuje się to radio ? ponieważ mam możliwość zamiany . Ja dam koledze Pioneer 4000ub a on mi da to swoje Pioneer 6900 tylko model 6900 nie ma USB którego i tak nie używam za to ma 3 x RCA a to mi się przyda bo mam 2 wzmacniacze. Pozdrawiam.

 

Mam 5000ub...nie 6900ib!!! Co do tego wyższego modelu to ma on wiekszą regulację pasm - bardziej rozbudowany korektor i raczej lepszy wyswietlacz jesli ma to dla ciebie znaczenie. Jesli nie używasz usb to sie nie zastanawiaj!!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kontakt z tym radiem, kumpel ma. Ogólnie pozytywne wrażenia, może troche czasu zająć przyzwyczajenie się do rozkładu Menu, ale może tylko moje odczucie. Radio ma sporo ustawień, gra jak dla mnie dobrze no i chyba warto się zamienić za radio, którego używasz obecnie o ile nie odczujesz braku USB. Ja u siebie w radiu mam USB, ale nie używam :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...