Skocz do zawarto艣ci

Sianie - piski, jek alternatora.... ale tylko po podpieciu kabla glosnikowego od suba...


coobah
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Wiem, ze temat przerabiany melon razy, ale sytuacja na tyle dziwna, ze az zakladam watek 馃槈

Zrodlo to DEX-P99RS, piec PDX-V9 pudlo rezonansowe to W211 kombi.

Instalka siedziala juz w poprzednich autach (na tych samych kablach) i bylo wsio ok.

Objawy sa takie, ze jak mam podlaczone wszystkie interkonekty (6 kanalow), ale mam totalnie odpietego suba po stronie wyjsciowej, to jest idealna cisza - zero zaklocen.

Jak tylko wepne przewod glosnikowy od suba w piec (bez nawet podlaczania glosnika) mam dosc glosny "j臋k superchargera" 馃槈

Kurde dziwne - kabel glosnikowy sieje??? WTF?

Ktos sie z czyms takim spotkal?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Przy艂膮czam si臋 do tematu. Czy ja wiem czy sytuacja dziwna. Pomy艣l sobie, 偶e mam jeszcze dziwniejsz膮, brak niskich ton贸w, sam jazgot, od 5 lat 馃槣聽i ka偶de wzmaki, jednostki steruj膮ce, suby, graj膮 tak samo! czyli jak? Gorzej jak najgorszy sub z marketu, czasem si臋 poprawia!聽 Ale co艣 jest na rzeczy, a wi臋c przy艂膮czam si臋 do pytania, bo to mo偶e i m贸j problem rozwi膮za膰... Cho膰 tutaj magik贸w jak zwykle nie ma, powinno by膰 dobrze i tyle...

Jutro spr贸buj臋 popu艣ci膰 kabel z obudowy radia do wzmak贸w, mo偶e to to i tobie by mog艂o pom贸c...

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

 Udost臋pnij

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...