Skocz do zawartości

Alpine 705D vs Pioneer Z9200DAB vs Kenwood 8021DABS - co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Koleżeństwo,

Jestem nowy na forum. Przekopałem wszystkie wątki tu oraz dd kilku tygodni kopię też internet i zagraniczne fora. Szukam sensownych podpowiedzi na temat stacji którą mam zamiar zamontować w swoim samochodzie.   

Mam te trzy typy (jak w tytule) i nie wiem co wyprać - proszę o pomoc.

Mo je auto to Toyota Auris II, rok 2014,  hybryda (HE15) przed lifingiem z 2014 roku. Głośniki na początek na pewno fabryczne. 

Mam świadomość że po montażu uniwersalnej stacji  nie będą wyświetlane parametry hybrydy (napęd, średnie zużycie i tak dalej).

Nie rozważam w ogóle chińskich marek z Androidem, Jestem zainteresowany dobrymi, sprawdzonymi markami.

 

W Alpine brak mi bezprzewodowego Android Auto - to ważne bo żona ma sentyment do Samsunga a ja używam Iphone. Kabli raczej bym nie chciał. Też niby lepsza rozdzielczość ekranu.

 

Kenwood ma niby wszystko. Świeży model, dobra rozdzielczość ekran. Jednak kompletnie brak o nim opinii i jakoś się trochę boję tej marki .

 

Pioneer też ma niby wszystko. Ale ma nie potrzebny mi do niczego napęd CD/DVD, też silniczki do zdejmowanego panelu z którego nie będę korzystał a płacę oraz gorszą rozdzielczość.

 

Co zagra najlepiej?.

 

Ponadto zależy mi na :

1. poprawie jakości dźwięku,

2. mapach(Apple Carrplay, Android Auto) preferuję bezprzewodowe,

3. sterowaniu z kierownicy,

4. wykorzystaniu fabrycznej kamery cofania,

5. integracją z magistralą CAN  aby się wyświetlało maksymalnie dużo informacji z samochodu,

 

Nie chcę ciąć instalacji - montaż plug&play (ponieważ mam zamiar wrócić do tego co mam obecnie przy sprzedaży auta).

Proszę o pomoc - Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...