Skocz do zawartości

Radio


drink2020
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znow ;p

 

Pewnie macie juz mnie dosc :padam: , ale chce sie dowiedziec jakie radio wybrac :rotfl:

 

Na oku mam 3 radia

Alpine :

9812rb

9813

9886r

 

Najtansza jest 9813 na forum koles ma :rotfl: ale powiedzcie mi co byscie polecili? nie slyszalem zadnego z tych radii a sprzet poszedl do zyda (sprzedany) i chce jak najszybciej zalozyc radyjko http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

chyba ze jeszcze inne radio w przedziale 400-550zl uzywka oczywiscie :D

 

Aha czym sie rozni 9812 rb od rr?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakim sprzęcie, bo możesz nie usłyszeć róznicy. Znajomy posiadam kultowy model 7998 i muszę przyznać ze gra przyjemniej górnymi pasmami cieplej, ale żeby poczuć różnicę trzeba mieć do tego warunki. Wcześniej u siebie na MLK 165 pędzone Alpine 3544 nie zauważyłem róznicy pomiędzy 9855 a 7998. Aczkolwiek kolega z tego co widzę nie dysponuje zbyt high-endowym sprzętem dlatego lepiej wyrwać nowszą jednostkę jeszcze z gwarancją mieć spokojną głowę w razie awarji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zostane przy 9812 :P

 

a cena serii 7xxx??? bo nie orientuje sie ;/ a net ciezko chodzi tylko tyle co strefe wlaczam i nic wiecej jak narazie :D

 

Kolego luk9753 tak sie sklada ze sprzecik ten poszedl w niepamiec :D sprzedalem i tera kompletuje nowe klocki http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif) pierwsze radio trza ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7894 nie ma możliwości zrobienia podziału aktywnego.

Podobnie do 9812 ma korekcję czasową na 4kanałach, 4V wyjścia.

 

W niedzielę robimy spot w Raciborzu. Wpadnij, ja mam alpine 9884, którą mogę udostępnić, mastah22 ma 7894, z którą też pewnie nie będzie problemu, żeby przepiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to radyjko ma wiecej bajerow od 9812rb??? bo ten turkusowy kolor mi nie pasi;/

 

To jak gra 9812 skreśla ją na starcie w starciu z 7894 nawet jak by miała całe masę bajerów i na dodatek tańczyła i robiła obiad.

Znam takich, którym ich brzmienie się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaaaa :D

 

Juz mam taki mentlik w glowie ze hej ;p

 

cursor chetnie bym wpadl ale niestety jade w gory w piatek kumplowi zamontowac to co mam w opisie :D

 

Wiec nie innego nie pozostaje tylko 7894 zamowic

 

ale jeszcze do piatku sie zastanowie :D)

 

Jesli znajdziecie taniej to pisac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom;p do laptopa podlaczylem:

kamere,net,tel,elektrycznego papierosa,elek wibrator i braklo xDD:p

 

jeszcze pytanie odnosnie glosnikow;p

 

Bo nie wiem co brac juz ;((

Czy alpina spr17s

czy DLS r6a sa woofery na alledrogo za troche ponad 300 ale jakie zwrotki albo cos...

te tez chyba fajne nie??vtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mógł bym napisać dziesiątki konfiguracji które zagrają przyzwoicie, ale radził bym poczytać najpierw forum i zorientować się co i jak mniej, więcej brzmi i czego oczekujesz ogólnie od systemu.

 

Dobrze było by jak byś mógł odsłuchać gdzieś spocie kilka autek i ukierunkować się w którą stronę chciałbyś pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie dam rady bo w gory jade.... Do kobiety trzeba;)

Ale napewno innym razem bede :D moze bedzie juz sprzet do wtedy :D

 

[ Dodano: 2009-10-25, 15:49 ]

No radyjko juz jest :D Alpinka 9812 udalo sie za 400 wyrwac http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif no i sl 16 za 200 tez poszly :P Tera jakis konkretny wzmachol :D jaki?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...