Skocz do zawartości

subwoofer do około 300zł


arek07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Przeczytałem już dużo postów i sam już nie wiem co wybrać więc prosze o pomoc w wybraniu jakiegoś głośnika i jak dobrać to mocowo żeby grało ładnie i potrafiło ruszyć troche auto :padam:

 

Auto: vento o pojemności bagażnika 500l.

Wzmak: Axton C508 w mostku ma 190rms (tak podaje producent).

Przedni zestaw: u-d el comp6

Muzyka: transe, clubbing, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aby nowego tematu nie zakładać.....Auto to samo....Potrzebuje porady jakie głośniki bądź głośnik kupić do ceny maks 1400zł.....

Radio Alpine 9812,zasilanie 50mm,wzmak py-2h30r idzie do wymiany ale jeszcze z miesiąc pogra....

Miałem 2xjbl 1202d i Było naprawdę mocno teraz szukam czegoś mocniejszego.....Słucham głównie hh Myślałem nad jakimiś 2x30 bądź jakiejś dobrej 15'......Głośnik miał by zrobić większe zamieszanie od poprzedników....Dodam że jak dla mnie grały dużo lepiej niż lanzary....które też sprawdzałem.... Każda propozycja mile widziana....

Moje propozycje:

Sonic 15

jest teraz na all Kicker l7 ale chyba odpuszczę...

2xYakuza 30cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o tych głośniczkach do mojego zestawu i do takiej muzyki:

- Macrom M3W124

- Lanzar Max12

- RE Audio RE-10 S4 (tylko tego już chyba nigdzie nie dostane)

- INFINITY 1260w

 

To jest moja tak naprawde pierwsza instalacja więc jestem w tym kompletnie zielony

zdecyowanie Infinity ref

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze widzę chodzi o ciśnienie tylko :rotfl:

 

W sumie tak Wzmak tak jak pisałem będzie zmieniony ale nie teraz w przyszłym miesiącu...Teraz okablowanie zmieniłem na 50mm^2 i chce suba kupić...Tylko nie wiem jakiego.....Może wybór padnie na sonica 15 bo to chyba jedyna dobra opcja....Ale za to 2x30 jest bardziej uniwersalnym rozwiązaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic 15 w szczelinie 100L + 38 Hz strojenie daje rade w większości kawałków. Warunkiem jest dobrej jakosci piec o mocy 1kw najlepiej w klasie ab ( taki konfig znam na wylot )
Hehe kurde to chyba jednak niewiele słyszałes szybkich subów skoro taki konfig jest dosc uniwersalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...