Skocz do zawartości

Jaką stację multimedialną wybrać do volvo xc 90


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałbym wymienić moje oryginalne radio, na stację multimedialną montowaną na deskę rozdzielczą.

Taką, żeby miała w sobie nawigację, możliwość podpięcia kamery cofania, rejestratora drogi, no i oczywiście radia internetowego. Fajnie jakby obsługiwała też monitory, które mam w zagłówkach przednich siedzeń. Dla dzieciaków byłaby rewelka.
Przyznam się, że nie znam się bardzo na tym, a po przeczytaniu sporych ilości artykułów i ofert sprzedawców, oraz ich recenzji, mam już niezły mętlik w głowie.
Auto, to volvo XC 90, rok 2006. Ma oryginalnie wysuwaną nawigację w desce rozdzielczej. Nie wiem czemu, wszyscy piszą, że to jest problem przy zamontowaniu nowego radia.
Z moim oryginalnym radiem, lub wzmacniaczem, też jest problem. Radio kompletnie nie reaguje na niskie tony podczas kręcenia potencjometrem.
Z przodu głośniki grają tylko sopranem, a z tyłu tylko trzeszczą. Jeśli trzeba wymienił bym też i wzmacniacz.
Tylko teraz pytanie, co wybrać?
Może mi coś podpowiecie.. 

img,gcsi,3b16116C03F41135FE565d306E3117D127077938,mpid,9,maxwidth,2160,maxheight,1096.jpg

img,gcsi,3b16116C03F41135FE565d306E3117D127077938,mpid,7,maxwidth,2160,maxheight,1096.jpg

Edytowane przez Grzegorz 223
Dodanie zdjęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...