Skocz do zawartości

Czy dobre rzeczy wybrałemm ? Proszę o pomoc.


seba12a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no te hertze bym sobie odpuscił(sławne już ostre wysokie tony :hyhy:---choc nie wiem akurat jak z tym modelem bo nie slyszalem )

pomysl o:u-Dimension EL 6 Comp

do 500 zł masz też FOCAL 165 A1

czytałem rowniez o tych:Alpine SPG-17CS ze maja bardzo przyjemne tweetery(ale to musiałby sie wypowiedziec ktoś z forumowiczow ktory osobiscie słyszal....bo powielać opowiesci z innego forum nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jakies super zaj nowe głosniki na przód 165 lepsze od tych hertzow esk 165 do 400-450

Starszy brat HSK

 

no te hertze bym sobie odpuscił(sławne już ostre wysokie tony :hyhy: ---choc nie wiem akurat jak z tym modelem bo nie slyszalem )

HSK słyszałeś że tak piszesz?

 

pomysl o:u-Dimension EL 6 Comp

Ten zestaw zagra jak da mu się tłumik 5db na górę :P

 

do 500 zł masz też FOCAL 165 A1

o jak tak słuchałeś to powinnieneś usłyszeć że w trawie piszczy że A1 to piły dla uszu.

 

powielać opowiesci z innego forum nie chce :P

a to ciekawe...........

 

 

Zanim coś skreślimy to pasowało by tego posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te hertze bym sobie odpuscił(sławne już ostre wysokie tony http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif---choc nie wiem akurat jak z tym modelem bo nie slyszalem )

pomysl o:u-Dimension EL 6 Comp

 

Niestety w Elementach także górne pasmo się wywyższa :hyhy: Jest podobnie jak w hertz'ach :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te hertze bym sobie odpuscił(sławne już ostre wysokie tony http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif---choc nie wiem akurat jak z tym modelem bo nie slyszalem )

pomysl o:u-Dimension EL 6 Comp

 

Niestety w Elementach także górne pasmo się wywyższa :rotfl: Jest podobnie jak w hertz'ach :P

Chyba DSK, ESK z ET20(te nowsze) już nie jest tak tragiczne, a HSK już w ogóle ma niewiele wspólnego z kłuciem w uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te hertze bym sobie odpuscił(sławne już ostre wysokie tony :zdziwko:---choc nie wiem akurat jak z tym modelem bo nie slyszalem )

pomysl o:u-Dimension EL 6 Comp

 

Niestety w Elementach także górne pasmo się wywyższa :hyhy: Jest podobnie jak w hertz'ach

Chyba DSK, ESK z ET20(te nowsze) już nie jest tak tragiczne, a HSK już w ogóle ma niewiele wspólnego z kłuciem w uszy.

 

Fakt - za bardzo uogólniłem - chodziło mi o DSK i ESK (chociaż tak jak piszesz - już jest lepiej) :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...