Skocz do zawartości

HIFONICS ZEUS Z-4000 -> jakie parametry???


BigAngelo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

suba 300W mozesz pedzic, przod w sumie tez pociagnie ale jakos hifony nie przemawiaja do mnie jesli chodzi o naped przodu

 

czyli warto czy nie bo nie wiem czy licytowac go na allegro. Mam w tej chwili 4 kanałowego Carpowera w sumie. moze nie jest rewelacja ale ma choiciarz 4 kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz nim zasilic ??

 

jeszcze dokładnie nie wiem bo kompletuje powoli klocki ale bede celował coś na RAINBOW SLX 265 , Hifonics TX6.2c, Crunch MXB-6.2C , Lanzar HR6.1

jeszcze nie wiem dokładnie które, wszystkie mocowo sa koło 100-125W i kazdy ma jakies wady i zalety ale raczej bede sie wokół tego zastanawiał.

Plus do bagaja pojdzie jakis subik w małej skrzynce closed, mysle 25cm z mocą ok 250-350W. Jeszcze nie wiem jaki bo musze zrobic skrzynke a że w planach jest w kole zapasowym to litraz bedzie niewielki ale mysle ze moze subi jakis z RE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli celujesz w jakosc a nie cisnienie to mam wrazenie ze na przod wzmak sie nie nada moze lepiej zeby zasilal suba ale wszystko jest kwestia tego ile chcesz wydac na wzmaka bo moze cos ciekawszego sie by znalazlo

 

generalnie nie chce startowac w zawodach cisnieniowców, audio robie dla siebie wiec nie musze miec zadnych kilowatów w aucie, w poprzednim aucie miałem suba infinity i przód tez infinity i fajnie to grało pod carpowerem, i basior był mocny in przednia scena niezła. Generalnie chce zeby fajnie to grało w hip hopie ( nie rapie wole bardziej rytmiczne rytmy) no i przy suchaniu ewentualnie housów czy radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...