Skocz do zawartości

Mały, lekki, mocny do malej skrzyneczki - do kombi


fotograf87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POtrzebny mi mały subik, który nie potrzebuje duzego litrażu, zagra ładnie przy techno, chce zrobic zabudowe boczka bagaznika...

 

CO POLECACIE ??? Cena nie gra roli..

 

Do tego jeszcze jakis "piecyk" 3 albo 4 kanały, żeby zostało ewentualnie na przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotograf87, ja radzę nie określać tak na oko litrażu jaki ma być

 

z autopsji wiem że wychodzą kwiatki i nie raz przesunięcie ścianki o 3cm potrafi dać kilka bezcennych litrów. Dlatego zrób budkę na głośnik a później pozostawisz kwestę wyboru głośnika. Nie chodzi tutaj tylko o litraż ale również o średnicę głośnika i głębokość montażową. Te aspekty są tutaj najważniejsze i póki nie będzie wiadomo co jak i gdzie to można strzelać z różnymi klockami.

 

Sam najpierw kupiłem głośnik a teraz się męczę z jego aplikacją. Ponad 22cm głębokości montażowej załatwiło sprawę i zmusiło do zmiany koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na południe od Ciebie.

Wiesz ja bym mógł Ci pomóc ale jak wspomniałem zima idzie i już żywica nie wiąże na dworze. Mnie uratowało to że zrobiłem odlew sporo wcześniej a teraz tylko łączyłem szkielet z odlewem w aucie. W sobotę przy 12 stopniach na słoneczku żywica nie chciała zastygać.

Zresztą nie tykam się do innych aut. Dłubię tylko w swoim :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotograf87, jutro albo w środę zdam Ci relacje jak gra stary 200W swr 10" w 10L w kombi :P Zasilanie, hmmm - alpine mrv-1005 i 3545, sony xm-10020, dls A6, może pożyczę od zola AS F2-300 i takie tam :D

 

[ Dodano: 2009-10-12, 19:33 ]

Fajnie spisuje się też dls oa10 180W, co prawda jak już ma mieć skrzynkę to około 20l, ale jak on potrafi się odwzajemnić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40L to juz bedzie dosc spora i ciezka skrzynka... mysle nad zabudowa lewej strony bagaznika (wneka, schowek) zalezy mi na przestrzeni bagażowej, a bardziej na jak najmniejszej wadze skrzynki i i przetwornika

 

[ Dodano: 2009-10-12, 20:16 ]

aktualnie mam 2x RF T1 12" w zamknietej skrzynce (na sprzedaż) to czuje heheh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...