Skocz do zawartości

Audio by Greg-si


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo jestem ciekaw jak to gram, moze kiedys sie trafi i mam nadzieje ze odslucham

Z tego co mi wiadomo greg-si, sprzedał ten samochód

Tak po za tematem reikeb słodzisz coś na tym forum czytam już któryś raz z koleji twój kolejny post i wszędzie zachwalasz instalacje właścicieli :hyhy:

nie to żebym się czepiał ale jakoś dziwnie to tak wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj Darecki, nie ma się czym chwalić... bo żadnych dex`ów nie ma ale... :D
źle przeczytałem jest Clarion :D

A co tak się boisz Alpinek ? ja znowu się przesiadam na Alpinke bo brakuje mi czasówek

dobry bajer ale dawał radę :padam:

CDA-9833R zawita już nie długo .

Trochę mnie martwi ten aktywny podział na 2 way , chyba w opcjach nie ma cięcia wofera od dołu np.70Hz i potem np. 3500 Hz?

Albo trzeba sie wspomóc filtrami we wzmaku :D

 

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj Darecki, ja jeszcze clarka nie rozgryzłem ale mam cięcie na 50 80 120 Hz. Czasówka bardzo dobra sprawa jednak różnice da się kolosalnie odczuć. W końcu równe stereo. Fajna sprawa to także pro logic. Można sobie cały system 5.1 ustawić :padam: Tylko kto w takie coś pójdzie :D

Co do alpine to konfiguracje z jednostkami tej firmy niestety nie napawały mnie optymizmem i jestem bardzo sceptyczny do produktów tej marki. Zanim pójdę w stronę takiego konfigu jak gdzieś tam zauważyłeś minie sporo czasu tak aby system był na takich klockach jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

No generalnie ropota pierwsza klasa.

 

Sam od 2 dni cieszę się systemem, który mi zrobił kubus20 (szacun za fachowo wykonaną robotę)

 

w drzwi wrzuciłem ... MDS06 :P wzorując się na systemie grega (nie chcę zawalać bagaju i nie planuję suba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...