Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza?


czaro1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak widac jestem tu nowy i mam dowas prośbe mnianowicie zastanawiam sie nad kupnem wzmacniacza do samochodu. Teraz mam pytanie czy te wzmacniacze są wmiare dobre, będe chciał podpiąć pod wzmacniacz zestaw przedni głośników HERTZ ESK 165, i subufer jeszcze niewiem jakiej firmy ale napewno będzie mniał 350w rms.

 

1. Pierwszy jaki mam na oku to Hifonics ZEUS ZX 4400

2.Drugi to LANZAR Heritage 600W

3.Trzeci Auna model ALP 806CH

 

Co byscie polecili który z nich a może jakies inne propozycje cena wzmacniacza do 400zł

A moze lepiej kupic dwa wzmacniacze jeden na przód a drógi do suba. Za odpowiedzi z góry dziękuje pozdrawiam.

 

Wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeus zx 4400 to raczej wyciagnie ci 200 wat w rmsie-na standardowym zasilaniu a to jest słabe do napedzenia "jakiejs" 350w RMS

Hertrige 224 bo chyba o ten model ci chodzi-600wat to on w rmsie nie ma. Widziałem te cuda co pisza 2x300, 1x600.. Tylko ze tutaj myla pmpo z max-em, a maxa z rms

A ta AUNA http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...%3D120%26um%3D1 jakis kolejny chinski odpowiednig peiyinga? W takiej super cenie, taka super moc.. Troche jak te Alieny

W cenie do 400zł dobrze poszukac dobrych uzywek lub Carpowera hpb1502 juz za 440zł ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece słownik...

a ja polece moderatorom okulary i tez uzywanie slownika

zamiast beznadzieje warny dawac za niepodpisanie linkow to powinni tez sie uczyc ortografi :P zel.pl

 

powracajac do tematu proponował by Ci abys zastanowil sie nad oddzielnym wzmakiem na przedni zestaw i monoblokiem lub 2 kanalowym na tyl

kosztowo troche drozej ale pewnosc ze kupisz cos lepszego jest wieksza od przecietnej 4 kanalowki

 

[ Komentarz dodany przez: K@mil: 2009-10-01, 15:44 ]

Beznadziejne warny powiadasz??

Beznadziejne to jest takie coś jak tak piszesz. A zastanawiałeś się po co są te podpisywane linki? Czemu one służą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...