Skocz do zawartości

Rockford Fosgate P3D410


Ryszard13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten glosnik to niezla amerykanska robota jest nie wielki dzieki czemu bardzo punktualny , gra bardzo miesiscie ze tak powiem grubo :) Jest rozwiazaniem uniwersalnym pomiedzy instalacja SQ i SPL , potrafi zagrac szybki jak i wolny bit , potrafi dac jakosc i dobrze uzupelniac przod a takze zatrzasc samochodem , jedyny warunek to dobry wzmak ja bym proponowal cos co da mu okolo 600wat u mnie dostawal 500wat ale malo jakosciowe i to bylo slychac pozniej jakosciowe 400wat z dobrym DF i bylo juz milo ale pod stara alpinka z ktorej dostal 740wat robil poprostu masakre ja mialem wersje P3D210 wiec ty potrzebujesz czegos co w 2ohmach da mu ponad 0,5Kw

 

[ Dodano: 2009-09-24, 13:54 ]

Moje wrazenia z gry sa powiazane ze skrzynia closed 21litrow w innej aplikacji nie slyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten glosnik to niezla amerykanska robota

sanders156, ostro poleciałeś po bandzie :)

 

A dlaczego poszedł po bandzie, ja dzisiaj kupiłem ten nowy głośnik za niska cenę.

Jak nie będzie mi pasować to za tą cenę mogę odsprzedać.

 

 

sanders156 ty podłączałeś go jako 2 omowy?

czy raczej 4 omowy ?

Czy jest to jakaś różnica w dźwięku?

 

Na razie podepnę go pod Alpine mrv-1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P3D410 ma dwie cewki po 4 Ohm więc da się go spiąć na 2 lub 8 Ohm

 

a Alpine mrv-1000 w mostku nie jest stabilny w 2 ohmy :)

 

Chyba się zgadza bo w oryginalnej instrukcji podają tylko w 4 ohmy

Niby podają że ma po spięciu 600W przy 14,4V, a 400V przy 12V, powinno starczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego poszedł po bandzie,

To chiński produkt nie mający nic wspólnego z amerykańską robota,nie mniej jednak głośnik potrafiący dość ciekawie zagrać.

 

Mieszkałem i w USA i Kanadzie przez jakiś czas i wiem ze wiele najlepszych firm światowych wykonuje tam swoje wyroby, które nie odstają jakością od produkowanych w USA.

Jeżeli nawet na wyrobie będzie pisało Made in USA nie ma pewności że wyrób jest z USA, dopiero jak dodadzą Product Of USA to raczej jest tam wyprodukowany, wiele rzeczy z napisem Made in USA jest robione i w Meksyku i innych krajach południowo Amerykańskich, wspólnota gospodarcza i podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chiński produkt nie mający nic wspólnego z amerykańską robota,nie mniej jednak głośnik potrafiący dość ciekawie zagrać.

 

Nie rozumiem takiego podejscia , czy wedlug ciebie np. Opel zrobiony w polsce to Polski szajs jak poldon ?? Bo ja nadal go uwazam za niezle niemieckie auto , i nie ma znaczenia gdzie zostalo zrobione bo tal czy siak odbywa sie to wedlug norm niemieckich

 

I tak samo w przypadku RF ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak samo w przypadku RF

RF został sprzedany do chin i ameryka nie ma nic z nim już wspólnego.

 

 

Przepraszam ale czegoś nie rozumiem 600 S. Rockford Drive, Tempe, AZ 85281 - U.S.A., leży obecnie w Chinach?

 

http://www.rockfordfosgate.com/contact/

 

NIC NA TO NIE WSKAZUJE ABY ZOSTAŁ SPRZEDANY?

 

mOŻESZ PODAĆ JAKIŚ LINK DO TEJ WIADOMOŚCI O SPRZEDAŻY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ENCYKLOPEDII TEŻ?

 

 

Chińczyk aby napić się mleka nie musi od razu kupować krowy, taka firma to wielkie pieniądze, dystrybutorzy, ,przedstawicielstwa, serwisy, sklepy patronackie na całym świecie, Patenty, technologię to składa się na całość firmy, po co mim to, wystarczy że będą tanio produkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This article is written like an advertisement.

 

Wszystko w temacie.. Moze i marka jest Hamerykanska, ale produkcja to juz Chiny.. To wszystko slychac w jakosci.. Ja mam np. teraz u siebie EQ BR 12, na ktorym jest jak byk "Born in USA" i to moze efekt placebo, ale dla mnie ten glosnik jest naprawde dobry, a ma swoje pare lat i wiem, ze na bank to nie Chiniol.. Tak samo stary Alpine i nowy Alpine.. Jest roznica miedzy nowymi i starymi seriami (slyszalna nawet dla mnie, a nie mam mega sluchu).. U mnie np. siedzi stary, poobijany Philips DAP, tez made in Japan, bo uwazam, ze ma 100x lepsze brzmienie niz np. nowa seria Alpiny tej klasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok co za roznica gdzie robiony wazne jak , a nie sadze zeby ktorys z nas widzial jak przebiega produkcja , wazne ze glosnik wyglada solidnie , jest solidny i tak wlasnie gra a swoja droga wydaje mi sie ze dla nie jednego efektem placebo jest fakt ze wie ze sprzet nie jest made in japan , made in USA i zaklada ze jest gorszy , idac tym tokiem rozumowania powinnismy wszyscy sie odwrocic du..a do takich marek ja wlasnie RF czy Alpina a tak jednak nie jest nowe produkty RF tez ciesza sie dobra opinia tak jak i radia Alpiny ciekawe czy gdyby dobrze sie przyjzec wielkim marka CA to czy nie okazalo sie ze podzespoly pochodza z chin lub cala produkcja sie tam nie odbywa , ja nie uwazam ze chinskie to zle wiekszosc ludzi kojazy chinski przemysl z totalnym badziewiem ale uwiezcie oni potrafi pod wieloma wzgledami przeskoczyc nasza produkcje i nie tylko nasza w sumie do naszej nie ma co ich nawet porownywac bo polska sie nie moze poszczycic osiagniecami w CA :)

 

Wiec pomijajac caly ten wywod - Kup tego RF to sie nie zawiedziesz jezeli go dostaniesz w cenie okolo 500zł to trudno o rywala dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pomijajac caly ten wywod - Kup tego RF to sie nie zawiedziesz jezeli go dostaniesz w cenie okolo 500zł to trudno o rywala dla niego

 

Ja go kupiłem nowego z pudełkiem za 250 zł!!!

Teraz tylko szukam skrzynki do niego, poniewasz mam taka jak potrzeba, ale jest z meblówki, A POTRZEBUJE Z mdf-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nie jednego efektem placebo jest fakt ze wie ze sprzet nie jest made in japan , made in USA i zaklada ze jest gorszy

 

Chyba wlasnie lepszy :)

 

Tez twierdze, ze teraz wiekszosc sprzetu jest robiona w Chinach, badz na chionskich czesciach.. I moim zdaniem rzadko ktory nowy wzmak dorowna parametrami i jakoscia starym dobrym wzmakom.. To samo sie tyczy glosnikow i radioodtwarzaczy.. Czemu wszyscy twierdza, ze stare Alpiny 7XXX sa o niebo lepsze niz te nowe ??

 

Ja go kupiłem nowego z pudełkiem za 250 zł!!!

Teraz tylko szukam skrzynki do niego, poniewasz mam taka jak potrzeba, ale jest z meblówki, A POTRZEBUJE Z mdf-u

 

Dobra cena :) A MDF kupisz w Castoramie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...