Skocz do zawartości

DLS CA 23


CLK320
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos uzywal moze DLSa CA-23? Jakies opinie na temat tego sprzetu? Jaki system glosnikow polecilibyscie pod tego wzmaka?

 

slucham praktrycznie wszystkiego - jednak najczesciej house, troche rocka i czasem HH

 

auto to Mercedes CLK W208 - przod 16 cm

 

drzwi wygluszone, panele mdf, radio Pioneer DEH-P88RSII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składa się tak że mam tego klocka.

 

Wzmacniacz napędzał u mnie HERTZ HSK głównie.

 

Spokojnie dawał radę, nie wyostrzał on wysokich tonów i charakteryzował się w miarę zrównoważonym brzmieniu na całości pasma. Watowo też spokojnie ogarniał ten system. Klocek ogólnie bardzo przyzwoity. Jedynie co mu brakowało to dynamiki w graniu, ale to też było bardzo mocno uzależnione od radia.

 

auto to Mercedes CLK W208 - przod 16 cm

Jakie to 16cm ?

CLK ma spore wrota, więc potrzebne będzie dobre wygłuszenie i mocny zestaw przedni :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, dzieki za pomocne info - mysle ze pod DEHem-P88RSII powinno grac dosc dynamicznie

 

jezeli chodzi o drzwi w CLK w jednych drzwiach w serii sa 3 glosniki - 16,5 cm :hyhy: w przedniej czesci, 10 cm w tylej i tweetki na wysokosci lusterek... zastanawialem sie tez nad systemem 3 droznym odseparowanym ale znajomy odradzil mi ten pomysl przy zalozeniu ze wykorzystam fabryczne miejsca na glosniki

 

jaki mocny zestaw przedni pod tego wzmaka polecilbys? Rainbow SAX nie da rady? wiele dobrego o tych glosnikach slyszalem no i znajomy ma je u siebie wlozone - calkiem fajnie graja w porownaniu np do Dego PO 650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki mocny zestaw przedni pod tego wzmaka polecilbys? Rainbow SAX nie da rady? wiele dobrego o tych glosnikach slyszalem no i znajomy ma je u siebie wlozone - calkiem fajnie graja w porownaniu np do Dego PO 650

 

Myślę że sax-y zaspokoi bez problemu mocowo z tym że nie powiem jak to razem zagra bo nie słuchałem :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...