Skocz do zawartości

Ibiza IV (6J) ulepszenie audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

przymierzam się do poprawienia audio w Ibizie IV  obecny set to fabryczne radio Blaupunkt SE250 (4x 20w rms) + fabryczne 165 woofery + tweetery na przodzie oraz para 165 na tyle. Jako że sterowanie radiem przy kierownicy leci po CAN narazie chcę zostawić fabryczne radio mimo malej mocy a przyszłościowo zobaczymy. Oczywiście wyciszenie drzwi na start przy okazji wymiany głośników. 

Po przejrzeniu forum pojawiły mi się 2 koncepcje : 

 

Zestaw 2 way PHD FB68MT do obecnego radia z wyciszeniem drzwi, jak będzie brakować to monoblock pod małego suba. Pytanie czy ktoś słuchał tego zestawu i wie czy warte to kupować. Jak się zachowają pod takim radiem ? 

 

2 koncepcja to Piooner gm-d1004 pod HI In + zestaw u-Dimension EL Comp 6 + zapas na ewentualny tył (ale ponoc nie warto w tak małym aucie).I znowu pytanie do zestawu głośników co sobą reprezentują ? Może warto poszukać używek Maximo w ich miejsce ? Miałem w swoim byłym wozie maximo pod radiem 9854r ,trochę wysokie były dla mnie za mocne pod fabrycznymi zwrotnicami ale nie narzekałem ogólnie

 

Słuchane jest trochę rocka, popu, zdarzy się trochę elektro lecz na rozsądnej głośności. 

 

Serdeczne info z góry za pomocne informacje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...