Skocz do zawartości

Którą jednostkę wybrać ? ALPINE Pioneer


luk9753
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stoję przed dylematem którą jednostkę wybrać. Obie podobają mi się na równi no i prezentują bardzo dobrą jakość dzwięku. Zastanawiam się nad zakupem Alpine model 9855r i 9886r w grę wchodzi jeszcze Pioneer 9400MP i 88rs. Te 4 jednostki mnie interesują. Bardzo proszę o porady co wybrać, co jest najmniej awaryjne co daje największe możliwości. Pozdrawiam i czekam na opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiałem się nad 88rs tylko ze pod względem wizualnym i ogólnej prezentacji zdecydowanie stawiam na Alpine. Wcześniej miałem g821 no i cieżko przyzwyczaić się będzie do braku USB. A mp3 nie musi być wcale kiepskie jakościowo 320kbps i też gra bardzo ładnie. Szkoda że nie ma (chyba :hyhy:) odtwarzaczy samochodowych które pociągną format FLAC:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

chcialbym troszke odkopac temat...

Ten dotykowy panel w modelu 9855r czy nie jest to wadliwe

dolanczam sie do pytania :) glownie pytanie do uzytkownikow tego wlasnie radia...jakis tam bajerek jest ale z drugiej strony to kolejny element do psucia...wiec jak naprawde jest??czy jest to wadliwe czy tez nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to radio ok. roku najpierw w pasywce potem już aktywnie.Mi na ten czas odpowiadało, obsługa łatwa - dla mnie, co do grania - wtedy było oki ale patrząc z perspektywy czasu bez rewelacji.Ogólnie, duża dynamika, dość wyraźna góra ale bez przesady, niezła szerokość sceny i głębokość ale też bez rewelacji.Zależy co kto lubi.Dla mnie lepsza niż 9812 pod kątem grania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...