Skocz do zawartości

AUTA DO OCENY


ŁYSY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

duza zewnetrznie w srodku malenstwo :)

 

No z tym malenstwej to przesada oczywiscie zalezy do czego porownywac ale w pasku z przodu wiecej miejsca nie ma niestety z tylu nie siedzialem

 

[ Dodano: 2009-09-19, 22:37 ]

Vectra ma problemy z rdzą niestety :rotfl: Nawet te z 2000 rocznika potrafią kwitnąć ( nie musi być dzwonek). Blacharsko audi vw lepsze.

Audi a4 przypomina mi b4 wewnątrz i przez to wydaje się być stare.

 

Zalezy od egzemplarza moja 98 nie ma chocby ociupinki rdzy ale faktycznie chodzi taka fama ze rdewieja , ja sie nie spotkalem a to 3 moj opel , co do jakosci wykonania paska czy audi moze i fakt ze sa lepiej wykonane ale opla tez w gruncie rzeczy nie mozna zarzucic jakiejs tandety

 

pozatym czesci potrafia byc tansze a czasami az smiesznie tanie w Poznaniu jest taki sklep ktory handluje czesciami orginalnymi do opla i jak tam pojechalem przy wymianie oleju po pol syntetyk 5 litrow i filt orginal a rachunk opiewal na 74zł to myslalem ze padne ze smiechu

 

No i kwestia tego ze audi czy pasek za 13-14 tys to podejzanie tanio pozatym stare roczniki samochody po 13lat a w tej cenie opelka nawet 2000 wychaczysz , ja wlasnie stalem przed podobnym wyborem i uznalem ze nie bede przeplacal za znaczek , nie mam za duzo kasy wiec nie chcialem starego zaniedbanego auta bo to mercedes audi bmw czy vw tylko wmiare swierze i tanie w eksploatacji w trasie potrafi przejechac na gazie za 50zł 340km co jak dla mnie jest rewelacja a wynik 10 - 11 litro w miescie przyzwoity , przekonywano mnie do diesla mowiac ze przeglad drozszy , regulacja , ze silnik sie niszczy a to bzdury przeglad drozszy o 60zł , a regulacje sobie robie sam lapkiem i interfejsem , jednorazowy zakup 69zł i juz 6 regulacji przeprowadzonych a do warszawy z poznania i z powrotem przy 130km na autostradzie za 90zł jak jest zadbane o instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm jezdze VB, siedzialem w paskach z rocznika 90 oraz 98 i w obu bylo wiecej miejsca niz w Vectrze z przodu

 

Moze sie pospieszylem ze swoja ocena bo w pasku duzo mniej jezdze , wiec moge sie mylic

W mojej wypowiedzi chodzi o to ze nie uwazam zeby pasat byl wart roznicy cenowej pomiedzy nim a vectra b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...