Skocz do zawartości

DLS syki strzelaja


mariom3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakis czas temu kupilem syki firmy DLS dokladny model podam jutro a mianowicie po zamontowaniu graly wysmienicie az do pewnego dnia bo doslownie zaczely strzelac jak sie przyjzalem to tak jakby membranke cos wciagalo i nagle pstryk ale przy normalnym sluchaniu graja nadal swietnie a jak dam glosniej to nie idzie tego sluchac czy syki sa do wymiany czy moze ktos wie co to jest ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam tylko na przod wzmak alphasonik pmz1502 a tweetery podpiete sa przez zwrotnice z kompletu dls ale wyglada na to ze kupilem chyba uszkodzone syczki tylko teraz sie to ujawnilo ale jeszcze raz wszystko sprawdze moze faktycznie cos mi robi zwarcie bo mam je juz 4 m-ce i dopiero od tygodnia tak strzelaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz probowalem i nic chyba padly syczki a kabelki sa zaizolowane koszulkami termozgrzewalnymi wiec nie ma prawa nic robic zwarcia natomiast jak podepny inny syczek to nie strzela tylko gra o polowe ciszej teraz to juz nie wiem co jest grane ,,,,ale chyba wymiana na nowe mnie czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz robilismy wszystko i tyle kombinacji ze az mi sie to znudzilo szkoda syczkow bo graly naprawde super ale musze kupic nowe i wczoraj zauwazylem ze nawet przy cichym graniu cos tak jakby wciagalo membranke do srodka tylke ze nie slychac tego strzlu a membranka wyglada jakby sie na droga str odwrucila ale mniejsza o to czas na wymiane dzieki wszystkim za pomoc i porady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry fotki nie pokaze bo juz ich nie mam tzn podlaczonych ( wymienilem na inne ) i narazie jest spoko tylko graja duzo ciszej o tych uszkodzonych a zalozylem syczki z zestawu Focal access A1 szalu nie robia ale graja ,jeszce musze do nich dokupic zwrotnice i moze bedzie spoko dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...