Skocz do zawartości

velocity vr 450 czy warto?


przemala2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jestem ciekaw serii VR. może z czasem przetestuje, ale trzeba uważać:)

 

Był ostatnio na Allegro: (VELOCITY VR 450) http://www.allegro.pl/item740484777_super_...ity_vr_450.html

 

Jednak to tzw. "AUKCJA-WAŁ" bo koleś sprzedał go wcześniej, ale okazało się, że były uwalone chyba 3 kanały czy coś takiego.(specjalnie zapytałem kupującego z pierwszej aukcji)

 

A najbardziej wkurwiające jest pisanie tego typu wymówek: (!!!) "niestety nie znam jego stanu technicznego.nie mam teraz możliwości sprawdzenia a jak był jeszcze zamontowany to nie było radia a trzeba było szybko wyciągać bo był już kupiec na auto.wizualnie ani też zapachowo nie stwierdziłem żadnych niesprawności.lecz po wygranej aukcji nie przyjmuje zwrotów ani negatywów.

w razie jakich kolwiek pytań prosze pisać na maila lub dzwonić"

 

TUTAJ: http://www.allegro.pl/item689315998_super_...ity_vr_450.html

 

o dziwo był sprawny i znał stan;] sprzedawcę trzeba zaliczyć do Allegrowych 'debili' z działu Przy piwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie co za wałki...też jakiś czas temu zastanawiałem się nad tą serią.

 

[ Dodano: 2009-09-14, 18:24 ]

Chciałem kupić też takie :

 

Velocity

 

i jeszcze jeden ale pokrywy brak ale znalazł by się na to sposób Velocity 2

 

Co to Tego 1 to koleś też jakiś dziwny bo ma 2 aukcje jedną Kup Teraz a następną Licytacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) trzeba się było poradzić.. "kto pyta..." ; - )

 

A co do uszkodzonych blaupunktów na Allegro to pochodzą one z niemieckich zwrotów:)

A dokładniej z serwisów, gdzie wzmacniacz dostanie z dwóch stron młotkiem i idzie na śmietnik:) a że poloczki mają łeb do biznesu to je odkupują po cenie złomu i opychają na Allegro...

 

PS. przemala... z ciekawości zapytam... Ile dałeś?:D

 

Wzmacniacz kupić, już kupiłeś... w zasadzie aukcja jest zgodna z regulaminem - inną sprawą jest faktyczny wałek no i brak moralności ze strony sprzedawcy:) Ja Tobie proponuję napisać do sprzedawcy, poinformować że zrobił przekręt i żeby zwrócił Ci część kasy... oczywiście napisz że nie odbierzesz paczki.

Z drugiej strony to kupiłeś coś w ciemno no swoje ryzyko... Bo jeśli ktoś pisze, że niesprawdzane, to kupujesz i albo masz farta bo faktycznie nie ma możliwości... albo wali w człona jak w tym przypadku... i ty ryzykując musisz ponieść tego skutki...:|

Sprawę można rozpatrywać w dwóch płaszczyznach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej z serwisów, gdzie wzmacniacz dostanie z dwóch stron młotkiem i idzie na śmietnik:)
"...Tepe CH..." :) To ze te downy nie radza sobie z takimi naprawami nie znaczy ze Polak nie da rady hehehe, zdurnieli z tymi mlotkami

Czasami tez wzmaki nawet uszkodzone podobno nie są... ale co się będą Pany męczyć:|:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miki87 napisał/a:

A dokładniej z serwisów, gdzie wzmacniacz dostanie z dwóch stron młotkiem i idzie na śmietnik:)

"...Tepe CH..." To ze te downy nie radza sobie z takimi naprawami nie znaczy ze Polak nie da rady hehehe, zdurnieli z tymi mlotkami

Wychodzi na to że blaupunktowi lepiej się opłaca wyprodukować w chinach nową sztukę niż naprawiać uszkodzoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie odbiorę go,po napisaniu sms do gościa w ogóle się nie odzywa ani nie odbiera telefonu :)

 

najdroższy jeden kanał 250zł :|

 

[ Dodano: 2009-09-15, 20:24 ]

Sprawa dogadana opuścił koleś na paczce....można myknąć chyba że ktoś chce wiedzieć co będzie jak dotrze paczka.......

 

[ Dodano: 2009-09-18, 14:14 ]

wzmacniacz dotarł i o dziwo gra na wszystkie kanały niema najmniejszego problemu!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...