Skocz do zawartości

Megane III głośniki przód


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie poszukiwania głośników przód do świeżo kupionego Renault Megane III 2.0T.

Po zakupie od razu zauważyłem, że audio w samochodzie gra na poziomie mojego smartfona.

Pierwsze co zrobiłem to zmieniłem płaskie radio na radio z BT od wersji arkamys 3d.

Następnie kable i głośnik do bagażnika. Głośnik - pociągnięte kable od radia poprzez przejściówkę hi/low z tylnych kanałów. Przy okazji pociągnięte kable od przednich kanałów z myślą o zasileniu przodu.

Głośnik w bagażniku to JBL CS-1214 w skrzyni zamkniętej napędzany wzmacniaczem Carpower 602. Taki zestaw miałem w piwnicy i możliwe, że w przyszłości będzie zmiana ale to po zakończeniu reszty. Dodane również gwizdki w deskę oryginalne od laguny III.

Teraz w planach na najbliższe dni/tygodnie wygłuszenie drzwi przednich matami STP GOLD.

No i zastanawiam się nad głośnikami 13cm do przodu.

Czy moje propozycje są warte rozważenia? Nie ukrywam, że chciałbym się zmieścić w 1000zł że wzmacniaczem, kablami i drzwiami.

Kolejność nieprzypadkowa. Zaczynam w kolejności, które najbardziej mi przypadły. Nie słuchałem żadnych. Muzyka słuchana to pełen przekrój bez klasycznej.

 

Ground Zero GZIC 13X

AUDISON APK 130

Excursion SX-5C

Crunch GTS5.2C

Jeszcze umknęły mi:

KICX GFQ 5.2

Na trzecim miejscu bym je umieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Audio System 165 Evo2 będzie wystarczającym zestawem?

XM, HX, M ?

Tego nie wiem. Z AS znam tylko HX.

Zestawy po 300zł przeważnie grają na poziomie lub gorzej jak głośniki fabryczne w niejednym aucie.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...