Skocz do zawartości

nowa instalacja do oceny i poprawy


lukasz_lodz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam w planach założyc do auta taki zestawik:

radyjko: alpine cda-9887r

przód: ground zero gtc16tc czy jakos tak

wzmacniacz: audison srx3

sub: powerbass 30cm z BR szczelinowym

kabelki: zasilanie, masa 20mm2, głosnikowe 2,5mm2, sygnalowe zealum

 

póki co bedzie grało w seacie marbella, ale do konca roku sprzet znajdzie sie w alfie 156

 

bedzie gralo?? mysle moze o nowych głosnikach na przód, ale sam nie wiem, bo dawno nie sluchalem tych ground zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę nie rozumiem Twojego postu;-) Ale widzę jedno pytanie: "będzie grało?"

- odp. - 'będzie', jeśli poprawnie wszystko podłączysz, klocki będą sprawne i będziesz miał prund w akumulatorze :zawstydzony:

 

Co do oceny - najlepszą oceną będzie Twoja, gdy po uruchomieniu usłyszysz swój cały system. Bo ciężko 'na oko' ocenić jak zagrają wymienione przez Ciebie klocki w jednym zestawieniu i konkretnym aucie. Ważne będzie to jak je zamontujesz:) tj. czy i jak wygłuszysz drzwi dla wooferów, jak zamontujesz ten woofer, jak zamontujesz i ukierunkujesz tweeter itd. itd.

 

Wtedy, po odsłuchach, będziesz mógł kolegom z forum napisać jak Twój system zajebiście gra i go polecić - lub odwrotnie:) - ewentualnie krok po kroku wymieniać jego elementy zaczynając od najsłabszego ogniwa.

 

Jeśli chodzi o moją opinię co do wymienionego sprzętu: radio ok, wzmacniacz może być na początek, głośników nie znam, przewody sygnałowe dobre, zasilające 20mm2 ok, sub Jaki to model powerbassów? - (subiektywnie polecam skrzynie zamknięte dla głośników niskotonowych.)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soudala?Poczekaj do zimy.. wtedy ci moze zrobic zamieszanie.. z peknieciami :zawstydzony:

Kurde, ale się uparliście na to pękanie soudala zimą, ja mam soudala i jakoś nie popękał zimą i nie poodklejał się latem :padam:

fakt, maty APP twarde pękają, sam widziałem u kolegi jak po zimie rozebraliśmy boczki.

 

ps. no chyba, że u Was zimy jakieś inne są, mroźniejsze :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...