Skocz do zawartości

jakiej grubosci kabel zasilajacy


Rekomendowane odpowiedzi

kiedys w radyjku mialem opcje sub on/off, super bajer. wiadomo da sie bez tego ale no :)
ZikZag dal odpowiedz, strzal w 10!

przeciez przy chinach mam puszczony kabelek glosnikowy ktory idzie do remote wzmacniacza (od radyjka, wepne gdzies gdzie radio ma zasilanie) i na tym kabelku przycisk on/off :D:wink:

i jeszcze jedno, na wzmaku mam wejscie remote ALE nie to od zzasilania tylko na wtyczke, to bedzie do sterowania gainem czy podbiciem db 0-6-12 ? kabel mam z dawnego sprzetu, ale pilota nie, skad go wziazc?
tez by mi sie to przydalo zza kierownicy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzil by mi ktos z obserwujacych ten temat w wyborze suba ?
bo juz prawie kupilem alpine 1244BP ale mysle jeszcze poczytam na forum i jakos nie znalazlem pozytywnych opini

GRZECZNY_52 napisal w innym temacie : "Ta skrzynia jest typu band pass i z reguły będzie miała wysokie strojenie, co nie sprzyja przenoszeniu niskich częstotliwości."
ale jak czytam zagraniczne opinie to w stylu: " amazing sound" i sam juz nie wiem

kiedys mialem Hifonics BXi12BP i tez jest bandpass i gralo wysmienicie,  wiec zagra podobnie ? czy poprostu ten alpine sie nie nadaje do niskiego basu?

w wyborze mam jeszcze do wziecia rainbow cyclone v12 (300rms/600watt) ale opini bardzo malo, i jeszcze jbl s2-1224ss ale tez opini brak, wypowie sie ktos o tych 3subach ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...