Skocz do zawartości

rozmiar suba 10 czy 12"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

odrazu powiem że kiedyś miałem suba hifonics zeus cos tegro pokroju pamietam ze mial 400rm, do tego jakis tani uzywany wzmak, ale byl ogien ze bagaznik i wszystko drgalo.
i oto chodzi ze do dzis za tym tesknie.


tak wiec chcialbym kupic podobny zestaw ale by zajmowalo jak najmniej miejsca!, taka skrzynia hifonicsa wazy jakies 25kg i zajmuje pol bagaznika, a chce zeby zajelo mi max 1/4 .. chce to zrobic minimalistycznie.

wiec doradzcie co wziazc, bo tak naprawde cenowo wychodzi TAK SAMO (kupno skrzyni na 25 a 30cm to tylko 5zl roznicy, glosniki tez tylko kilkadziesiat zl roznicy)


mianowicie czy ta opcja  bedzie ok. skrzynia na 25cm, 35l + glosnik za 200-400zł np lanzar,hertz jbl itd.
bo sa jeszcze skrzynie 25litrow ale nie wiem czy to nie bedzie za malo,widze ze najwiecej glosnikow 25cm jest na 35litrow.  a na 30cm sa skrzynie OD 50litrow w gore.

wiec glosnik 25cm (taki sam model) zrobi podobna robote jak 30cm?

chodzi o  to, ze jak juz wydaje kase, ciagne caly zestaw pod suba, to zeby poprostu nie byc rozczarowanym i nie plakac ze nie wzialem 30cm, poniewaz nigdy tak naprawde nie slyszalem innych subow w aucie..


DODAM że skrzynie zamkniete totalnie mnie nie interesuja, kiedys kupilem jakas z zintegrowanym wzmacniaczem to grala tak samo jak seryjne glosniki 16 w aucie !!


a czy poprostu to dziala tak że glosnik 25cm 300rms zagra tak samo jak 30cm 300rms ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...