Skocz do zawartości

Czy jest na forum jakis uzytkownik


maciejjeremy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

To auto moich rodziców. Identyczny jak mowisz.

 

Czarna trójeczka w kombi w diesel'u:) i jeszcze w automacie 110km:)

 

Generalnie to tak: Autko w rodzinie jest juz prawie 5 lat. W Sierpniu wskoczyło mu 200tys. Sprowadzone od niemca przy 130tys z ksiazka serwisowa. przez te 70tys w sumie nic nie było robione poza standardowymi rzeczami typu: olej,filtry, rozrzad, opony itd. No zepsuło sie radio, i od pocatku jest problem z turbo - nie zawsze się załącza i wtedy ma muła ale wystarczy wylaczyc i wlaczyc stacyjke i jest ok. To turbo do wymianay badz regeneracji. Mój ojciec tego nie wymienia bo mowi ze mu nie potrzebne a poza tym ma 2gie auto i jezdzi tak od poczatku.

 

Pali? To najwiekszy atut chyba. 6l na trasie i wiem ze mozna zejsc nizej jak ktos wolno jezdzi. Na miescie ok 7,5.

 

Zbiera sie elegancko, tu nic nie mozna powiedziec ,a zwlaszcza ze to automat wiec manual jeszcze lepiej idzie...

 

Poza tym ze to trajkoczacy dieselowski VW to wszystko OK :P:wstyd::wstyd:

 

Może nie powiedzałem o wszystkim, ale jak masz pytania to wal, chetnie odpowiem.

 

 

fotka :wstyd::wstyd:

http://img268.imageshack.us/img268/3779/aaaaaaaaaaaaaaam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est problem z turbo - nie zawsze się załącza i wtedy ma muła ale wystarczy wylaczyc i wlaczyc stacyjke i jest ok.
skutki PSJ i zacierające się łopatki sprężarki lub zaworek N75 szwankuje, wyczyścic lub wymienić.
Pali? To najwiekszy atut chyba. 6l na trasie
da redę zejść poniżej 5 litrów

 

Ogólnie afn jest fajnym silnikiem jedno na co trzeba zwracać szczególną uwagę to turbosprężarka ze zmienną geometrią łopatek, po prostu raz na jakiś czas trzeba to przewietrzyć dając mu w palnik żeby wypaliło nagar.

maciejjeremy, silnika się nie obawiaj bo to dobra jednostka pod warunkiem że prawidłowo użytkowana, dobrze utrzymana seria ma nie 110km jak podaje producent ale ok 117 km :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rockerz_12 podoba mi sie Twoj...wejdzie paczka papierosow pomiedzy asfalt a zderzak?? :rotfl::hyhy:
wejdzie :P bo tył powędrował niżej i automatycznie przód się podniósł. Golfik w kombi mie sie podoba sam chciałem kupić i fajnie zrobic ale do garażu mi nie wejdzie i klapa. Jak chcesz to looknij na naszego niedzielnego spontan spota jest kilka ciekawych aut http://picasaweb.google.pl/jacku3/SpotVag#

Jak chcesz kupic fajnego VW to polecam http://forum.vwgolf.pl/viewforum.php?f=69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...