Skocz do zawartości

Dwudinowe radio do Hondy Civic VI


Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, witam wszystkich melomanów! 

 

Mam nadzieje ze nie zostanę za ten temat zjedzony, przeszukałem forum i przeczytałem kilka tematów, ale nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi, a przynajmniej sam jej sobie nie udzieliłem

 

Ostatnimi czasy udało się kupić fajną karoserie Civica MB6 (fajną, w sensie jak na 24 japończyka jest w bardzo dobrym stanie blacharskim, zakonserowana i prawdopodobnie, jeśli czujnik mnie nie okłamuje, cała w oryginalnym lakierze :))  bez silnika, autko mam zamiar troszkę pomodzić ale to forum audiofili, więc nie bede was tu zanudzał modyfikacjami mechanicznymi. \

 

Chciałbym wsadzić do tego auta radyjko dwudinowe, po opuszczeniu panelu z nawiewami takie radyjko elegancko wchodzi, i moim zdaniem bardzo ładnie pasuje. 

Chciałbym żeby radio było oparte na androidzie, ładowanie do takiego auta samego monitorka bez antka nie ma moim zdaniem zadnego zastosowania, poza wizualnym bajerem. 

A odpalić jakieś spotifaje w tle, albo mapy już spoko sprawa. 

 

Głosniki, jakie na tą chwilę posiadam to pioneer ts-G1710F 17 oraz 13 cm. Nie wiem jak one grają, bo mam je z innego samochodu i dopiero planuje je wsadzić, zakładam że do tego samochodu wystarczająco.

Ale zakładam że kiedyś chciałbym wygłuszyć dzwi i wsadzić coś lepszego. Sam jeszcze nie wiem jak wiele potrzebuje i czego poszukuje do swojego samozadowolenia w kwestii dzwięku, nie mniej chciałbym żeby jednostka dała radę w przyszłości obsłużyć coś konkretniejszego bez jej wymiany.

 

Czy w budżecie 1000zł da się kupić coś wystarczającego? Czy wszystkie chinole nadają się tylko do jednego, czyli do zrzucenia z balkonu, czy jest szansa znalezienia w tym budżecie czegoś ambitnego? 

Czy te krugermatzy (np.2006), gms to tylko wyrzucenie hajsu w błoto?

Nie oczekuje kombajnu na którym bede mógł oglądać kablówke i filmy, oraz zadnego dzwiękowego kosmosu bo w tym aucie go nie wykorzystam 

 

 

Pozdrawiam i dziekuje kazdemu za pomoc, mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałem

najlepszego w tym nowym roku! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobnij post powitalny w dziale powitań. Na tym forum są ludzie, którym naprawdę warto pochylić głowę.

 

Zerknij na tą recenzję, robiona przez mojego kolegę.

 

 

Sam też mam takie radio w UFO, tylko mocniejsze. Nie zamieniłbym go na żadną inną stację. Tylko, że Joyingi są stosunkowo drogie. Ale w 1000 zł coś kupisz.

 

Pytanie też czy chciałbyś stację opartą na Androidzie, czy wystarczyłoby jakieś AndroidAuto czy MirrorLink

 

Co do dźwięku - szukałbym stacji, która siedzi co najmniej na końcówce TDA 7851. Jest dość mocna i te pineerki napędzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...