Skocz do zawartości

Jak dobrać wzmacniacz.


Lary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się zwrócić do Was o pomoc w doborze wzmacniacza. Nie mam o tym zielonego pojęcia a niestety nie mam czasu by zagłębiać całą filozofię CA.

Otóż tak, auto to Jaguar S type. Będzie wygłuszany matami/pianką. Głośniki to Infinity Kappa CS 1 : jajka w drzwi, średnie i Tw będą w gdzieś na podszybiu. Do tego mam sub z tej samej serii jeżeli dobrze pamiętam 12" ale parametrów nie znam. Radio to Alpine INE w977 BT.

Czas na wzmacniacz. Rozmawiałem z kilkoma osobami sugerują wstawić coś Old school made in USA. Ok, ale co? Znalazłem na portalach np coś takiego jak US Amps Xterminator xt 800.4. Są też Audisony srx3 lub srx4 które też podobno są dobre. A może u-dimension junior?

Czy mógłby ktoś coś podpowiedzieć jak to ogarnąć? Kasa? Powiedzmy za sam wzmacniacz max 800 zł. Dodam że chcę aby poprawić jakość muzyki a nie wypychać szyby z ram. Fajnie by było gdyby się dało ogarnąć wszystkie głośniki z jednego wzmacniacza, jeśli to oczywiście dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sugestie potraktuj, jako sugestie osoby początkującej. Inni mają lepszą wiedzę.

 

Wypowiem się jednak co do U-Dimension. Mam system złożony z JR 4-300 oraz JR 2 - 370 i osobiście uważam, że to cudowne piece. Mają coś w sobie. Ale na JR 4 ani tym bardziej na Jr 2 IMO -  nie ogarniesz tego systemu na jednym piecyku z Subem 12' ( liczę tak 250W RMS - nie wiem czy BR czy Closed, gdyż nie podałeś żadnych danych )

 

Spróbuj zapytać tego użytkownika. 

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/64979-wzmacniacze-radyjka-suby-rodek-emphaser-rockford-alpine-infinity-hifonics-eton-dls-clarion-itp/

 

Miał fajnego Rockforda i Phase Evolution RS4

 

Juniora 4 nie polecam podpinać pod przód i 12' Suba. U mnie się sprawdza, uwielbiam go, ale pod subem go nie widzę. Chociaż, wiem że też dają ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...