Jump to content

Focal, jaki wzmacniacz?


fulas
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Nadeszła pora zakupu wzmacniaczy do swojego zestawu czyli:

- przód focal kx2

- tył focal kx33

 

System będzie puszczony jeszcze na poczciwej 9835 a za jakiś czas zastąpi ją procesor helixa. Jeżeli chodzi o przód to myślałem nad helixem a4,audison vrx 4.300, u dim prox 840.4 lub DLS a4. Tył helix a2, audison vrx 1.500 lub dls a6. Niestety ale na chwilę obecną nie mam możliwości odsłuchu żadnego wzmacniacza z moimi odbiornikami… Dlatego kieruję to pytanie na tą grupę, i proszę o ewentualną pomoc. Wiadomo że każdy lubi coś innego i ciężko będzie mi pomóc, ale chętnie poznam Wasze sugestie i porady.

 

Moje preferencje muzyczne to typowo muzyka elektroniczna. Słucham house, trance, pop, zdarza się również hip hop. Głównie szybka muzyka. Czego oczekuje? Przede wszystkim przestrzenny dźwięk, mocny szybki kick, góra bez wysotrzeń. Moja propozycja to u dim na przód i helix a2 tył, oparta na informacjach zebranych z internetów niestety.

 

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...