Skocz do zawartości

Pioneer DEQ-S1000A do OEM instalacji


anics77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, procesor Pioneer DEQ-S1000A :

https://www.pioneer-car.eu/pl/pl/usp

Chciałbym go dołożyć do fabrycznego audio w celu eliminacji wszelkich OEMowych śmieci( filtry, korekcje itd) puszczanych przez fabryczny DSP.

Czy dobrze rozumiem, że Pioneer powinien mi puścić dalej czysty sygnał tak?

Cytat z opisu: „Możesz nawet wyeliminować wszelkie specyficzne fabryczne ustawienia korektora i wyrównania czasowego, zanim zastosujesz własne ulepszenia dźwięku”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszystko jest ladne wytlumaczenie. 

 

A odpowiadając krótko - tak wyczysci. Ale analizuje tylko 2 kanały - tzn. np.  jeśli fabryczne radio ma sygnal dzwiekowy przy asystencie parkowania, i sygnał ten w zaleznosci od polozenia przeszkody jest grany przez przednie lub tylne glosniki, to po podłączeniu tego Pioneera, stracisz sygnał z tyłu, jeśli na wejściu podepniesz przod. 

 

Wg mnie to fajne urzadzenie.

Pzdr

 

 

Panowie, procesor Pioneer DEQ-S1000A :
https://www.pioneer-car.eu/pl/pl/usp
Chciałbym go dołożyć do fabrycznego audio w celu eliminacji wszelkich OEMowych śmieci( filtry, korekcje itd) puszczanych przez fabryczny DSP.
Czy dobrze rozumiem, że Pioneer powinien mi puścić dalej czysty sygnał tak?
Cytat z opisu: „Możesz nawet wyeliminować wszelkie specyficzne fabryczne ustawienia korektora i wyrównania czasowego, zanim zastosujesz własne ulepszenia dźwięku”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...