Skocz do zawartości

Miekki subik ~1kW


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję suba z miękkim basem "12. 12W6v2 nie jest zbyt miękki. Napęd to DLS A6, także celuję okolice 800-1000W w 2ohm. Do zamkniętej budy :)

Na pewno nie chcę żadnego twardziela z "wykopem". Ma być miękko, potężnie i głęboko a nie jak walec na drodze :)

 

Jak w tym temacie wypada 12W7?

 

Czy ktoś słuchał nowej serii X od Alpine? Konkretnie X-W12D4? Mocowo by się zgrywał z A6 i w nówce nie kosztuje kroci. Jak brzmią Alpinki w subach ogólnie?

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję suba z miękkim basem "12. 12W6v2 nie jest zbyt miękki. Napęd to DLS A6, także celuję okolice 800-1000W w 2ohm. Do zamkniętej budy :)

Na pewno nie chcę żadnego twardziela z "wykopem". Ma być miękko, potężnie i głęboko a nie jak walec na drodze :)

 

Jak w tym temacie wypada 12W7?

 

Czy ktoś słuchał nowej serii X od Alpine? Konkretnie X-W12D4? Mocowo by się zgrywał z A6 i w nówce nie kosztuje kroci. Jak brzmią Alpinki w subach ogólnie?

 

Dzięki z góry

Szukaj Re audio sex/sxx, mam co prawda 10 calowego sxx i Alpine xw10d4. Re gra bardziej miękko ale kopnięcie ma gorsze. Generalnie kiedyś producent nie polecał Re sxx do closed ale teraz na stronie są dostępne skrzynki, pomyśl nad 10' w br, być może Cię usatysfakcjonuje, chociaż dla mnie w closed już te suby są na styk ;) Do niskiego grania Re lepiej się sprawdzi.

 

P.s. skąd jesteś? Mogę udostępnić zarówno Re sxx 10,15, jak i Alpine xw10. Mam jeszcze 2x10 re srx.

P.s.2. Widzę w temacie nożej że ten Twój Jl sporo przeżył, być może nie gra jak fabryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Szukaj Re audio sex/sxx, mam co prawda 10 calowego sxx i Alpine xw10d4. Re gra bardziej miękko ale kopnięcie ma gorsze. Generalnie kiedyś producent nie polecał Re sxx do closed ale teraz na stronie są dostępne skrzynki, pomyśl nad 10' w br, być może Cię usatysfakcjonuje, chociaż dla mnie w closed już te suby są na styk ;) Do niskiego grania Re lepiej się sprawdzi.

Dzięki. Miałem REX 12" kiedyś i miło wspominam. Właśnie był miękki. Myślałem nad RE, ale kiepsko z dostępnością jakoś.

BR też może być. Raczej chcę 1 głośnik, a lubię przywalić i już nad BR myślałem.

 

 

 


P.s. skąd jesteś? Mogę udostępnić zarówno Re sxx 10,15, jak i Alpine xw10. Mam jeszcze 2x10 re srx.

Jestem ze Śląska :( Jak na złość wszyscy daleko. Ale tripa nad morze można by zrobić w sumie :D

 

Możesz więcej napisać o tych skrzyneczkach, które masz? Jak odczucia, dlaczego kupiłeś itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Miałem REX 12" kiedyś i miło wspominam. Właśnie był miękki. Myślałem nad RE, ale kiepsko z dostępnością jakoś.

BR też może być. Raczej chcę 1 głośnik, a lubię przywalić i już nad BR myślałem.

 

Jestem ze Śląska :( Jak na złość wszyscy daleko. Ale tripa nad morze można by zrobić w sumie :D

 

Możesz więcej napisać o tych skrzyneczkach, które masz? Jak odczucia, dlaczego kupiłeś itd.?

Generalnie zaczynałem od 12' subów typu gz gzrw, lanzar max 12 itd. Kiedyś usłyszałem u znajomego Re audio Rex 10 i stwierdziłem że więcej nie potrzebuje, dynamika, szybkość i zejście na zadowalającym poziomie(skrzynia br) w cl było za mało. Później nabyłem 1 Re srx 10 i w br było dosyć głośno ale wtedy stwierdziłem że nie mogę tego pokleić z frontem więc wpadła skrzynia cl, w cl było go za mało i dokupiłem drugą sztukę srx. Na spocie usłyszałem sxx 12 w br i zajarałem się jak nisko to gra ale jednocześnie ciut zamulało więc kupiłem 2x sxx. To co one robią w br to po prostu pogrom, wypychają przednią szybę ciśnieniem. Potem jeździł ze mną 1x sxx w br ze względu na potrzebę miejsca i też było zadowalająco ale skrzynia spora więc wsadziłem go do cl i było spoko, nawet przy niskim cięciu kleił się ładnie z frontem. W obecnym aucie mam ograniczony prąd stąd zmiana na xw10, do tego mniejszy litraż skrzyni po stronie Alpine. Podsumowując jak masz dosyć prądu i miejsca szukaj Re, tylko raczej sex pod dls a6. Będzie Pan zadowolony ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...