Skocz do zawartości

sprzęt do fiat bravo do pewnej kwoty...


Sevi17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otóż nadeszła wiekopomna chwila aby coś zmienić nie dawno zakupiłem autko i teraz przykładam się do sprzętu audio chodzi mi o konkrety co zakupić. Więc tak sprzęt tak jak w temacie do bravo, chciałbym zakupic coś na przód jakies dobre głośniczki i syczki jakieś zawrotnice oraz wzmacniacz i także co polecacie na tył, oczywiście także kable jakieś lepsze kondensatory chciałbym aby to wszystko prezentowało się ładnie oraz grało przyjemnie słucham techno hh disco polo praktycznie wszystko co mi sie spodoba teraz co do kwoty chciałbym oczywiście jak najmniej wydać na to ale wiem że to będzie trudne chciałbym coś do 1800 zł (2 tysie ostateczny max) albo i mniej no chyba że to nie realne nie muszę mieć zaś nie wiadomo jakiego sprzętu chciałbym aby to przyjemnie grało i czuć ten dreszczyk przy basach heh. Dobra tyle chciałem powiedzieć i proszę o darowanie sobie głupich ironicznych odpowiedzi bo to mija się z celem. Prosze o pomoc wyrozumiałych ludzi aha i co do radia posiadam pionier DEH 2900

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, poczytaj temat który założyłem 2 dni temu też szukam zestawu do 1700zł i powiem ci że możesz zapomnieć o "wszystkim" w takiej cenie.

Wyciszenie podstawa do tego B.dobry przód z dobrym radiem i wzmacniaczem albo dobry przód, średni sub i wzmacniacz który pociągnie i przód i suba więc na radio ci dobre wiele nie zostanie ;x będziesz albo musiał kupić jakiegoś mocno używanego dobrego grajka albo zostać przy średnio-kiepskiej nówce no chyba ze faktycznie do 2000zł będziesz dobijać to może ci się uda i do tego dobre radio dokupić. Kondensatory to możesz sobie dla picu uszkodzone kupić i zamontować :( bo ci nie będą potrzebne przy zestawie za taką cenę

 

[ Dodano: 2009-08-22, 13:09 ]

ahhh nie zauważyłem radio już masz ;d

DEH 2900 Pionnera, hmm ja tam się na nich nie znam ale zaraz ci ludzie napiszą jaki to szit i że szkoda składać zestaw do 2000zl na tym radiu ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEH 2900 Pionnera, hmm ja tam się na nich nie znam ale zaraz ci ludzie napiszą jaki to szit i że szkoda składać zestaw do 2000zl na tym radiu ;

 

No masz racje ze to radio nijak nie pasuje do dobrego zestawu - zestaw zagra tak jak najslabsze ogniwo - ale przedewszystkim wydaje mi sie ze to radio nie ma wyjscia na wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, poczytaj temat który założyłem 2 dni temu też szukam zestawu do 1700zł i powiem ci że możesz zapomnieć o "wszystkim" w takiej cenie.

Wyciszenie podstawa do tego B.dobry przód z dobrym radiem i wzmacniaczem albo dobry przód, średni sub i wzmacniacz który pociągnie i przód i suba więc na radio ci dobre wiele nie zostanie ;x będziesz albo musiał kupić jakiegoś mocno używanego dobrego grajka albo zostać przy średnio-kiepskiej nówce no chyba ze faktycznie do 2000zł będziesz dobijać to może ci się uda i do tego dobre radio dokupić. Kondensatory to możesz sobie dla picu uszkodzone kupić i zamontować :( bo ci nie będą potrzebne przy zestawie za taką cenę

 

[ Dodano: 2009-08-22, 13:09 ]

ahhh nie zauważyłem radio już masz ;d

DEH 2900 Pionnera, hmm ja tam się na nich nie znam ale zaraz ci ludzie napiszą jaki to szit i że szkoda składać zestaw do 2000zl na tym radiu ;x

 

Heh Czubi dlaczego sie nie da, wszystko sie da tylko czasami potrzeba czasu i wyczekiwania na aukcjach uzywanych rzeczy zeby poskładac do kupy.

 

Wygłuszanie dobrymi matami to STP 2xzestaw M1 - ok 260 PLN

Pierscienie z mdf'u = ok 30 PLN (para)

Radio - JVC SH-9101, SH-99r, SH909r, Alpine CDA-7893/94r - ok 300-400 PLN

Zestaw kabli np http://www.allegro.pl/item711701283_kabel_...35_mm_fvat.html - 150 PLN

Głosnikowe - ok. 50-100 PLN (1,5mm^2 na tweeter, 2,5mm^2 na woofer i od zwrotki do wzmaka)

 

Zostaje ok. 800 PLN na głosniki i wzmaka. I tutaj trzeba sie porozgladac za jakimis dobrymi oldschoolami, Sony XM badz Alpine z serii 35XX - do 300 PLN mozna wyrwac dobra 2-kanałowke (przynajmniej na poczatek jak budzet niski) i przez jakis czas bedzie musial pojezdzic bez suba wiec potrzebny mu bedzi przedni zestaw, ktory w miare ładnie zagra ale i tez jebnie jak trzeba i tutaj poszukałbym np. wlasnie Hertz HSK w uzywce, w cenie do 500 PLN sie zdarzaja.

 

Zmiescilismy sie w budzecie i w nieduzym samochodzie jakim jest Bravo zagra to wszystko naprawde poprawnie. Pozniej dozbierac troszke kaski i kupic jakiegos suba nawet Re Audio SR i do tego jakiegos wzmaka i takim samochodzie bedzie naprawde bassem trzepac......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...