Skocz do zawartości

Sprzęt audio do Astry F headback


Tajgero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam opla astre headback i oryginalnie posiada sprzęt blaupunkta:radio CAR300 oraz 6 głośników (cztery w przednich drzwiach i dwa na tylnej półce)

 

Ogólnie sprzęt fatalnie gra:) Mam prośbę o poradę jakie najlepiej głośniki zmienić i na jakie. Tylko że jak przeglądałem forum to trochę konkretne propozycje są ale i za konkretną kasę...a ja bym chciał przeznaczyć na to około 500zl. Także słucham propozycji:) Które najlepiej wymienić bo wymiana 6 to trochę będzie koszt...

 

Z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien radio 500zł akurat ci starczy.. Jak myslisz o wymianie glosników to juz bedzie gorzej, moze z czasem bo jak teraz kupisz tansze radio i wrzucisz głosniki tak aby łacznie cie kosztowało to 500zl to mozesz byc niezadowolony.

Mozna tez kupic Kenwood KDC-W3044G a do tego na przód HELIX 62.1 SYSTEM HELIX

Powinno wystarczyc na poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajgero, Na twoim miejscu za 500zł wygłuszył bym porządnie drzwi na materiałach STP :hyhy: .Jeśli głośnik gra pod tapicerkę to poprzerabiał bym to tak, żeby było wedle wszelkich praw CA. Z tak przygotowanymi drzwiami można, myśleć o zmianie radia i ew.głośników.

 

Po tych zabiegach zmienił bym radio (do 450zł można wyrwać naprawdę zacne używane klocki). Następnie osadził bym w drzwi jakiś fajnie grający przodzik i zasilił to porządnym old shoolowym wzmakiem.

 

Dalej nie ma sensu pisać, znając życie choroba zwana caraudiofilzm by Cię pochłonęła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powerbassa s-6c

Wstawisz głosniki za 300zl a 200 wydasz na wzmaka? 70wat rms-u ciagniete przez fabryczne radio..A to radio za chiny nie pociagnie tego zestawu, wzmak i kable w tej cenie tylko voice kraft.. Troszke kiepski pomysł moze nie zauwazyłes kosztu budżetu :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest Astra headback? Jakaś limitowana seria?

 

W tym przypadku pierwsze co trzeba wymienić to radio. Akurat 500 zł starczy i będzie znacznie lepiej. Przecież ten Blaupunkt jest w ogóle tylko na kasety!

 

Później jak znowu dozbierasz to przednie głośniki z wytłumieniem drzwi - 500 zł znów będzie potrzebne. No i jakiś wzmacniacz, może być używany za ok. 300.

 

Za 500 zł zbudować całe 'kar ałdio' w samochodzie to tylko w Erze... Jeśli masz ochotę wydać tylko 500 zł na audio, to szkoda roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz pocieszyliście:/ Myslałem że za tą cenę można zrobić "małe car audio":)

- co do tego zestawu HELIX 62.1 SYSTEM HELIX to w sumie fajna opcja bo akurat bym wrzucil 2 głośniki w drzwi i te tweetery też w drzwi koło regulacji lusterek no i do tego jeszcze jest zwrotnica:)

- co do radia to znalazłem takie: http://allegro.pl/item683478283_nowosc_pio...2gb_gratis.html (PIONEER DEH-2100UB)

ale nie wiem czy jest warta swojej ceny, czy lepiej kupić tego Kenwood KDC-W3044G, co myślicie?

 

No i by na początek starczyło:) Przy następej kasie wrzuciłbym jakis woofer do bagażnika i jakoś by to grało. Wtedy bym nie musiał dawać głośników na tylnią półkę bo na tym forum czytałem że się nie opłaca:)

 

Tak ten Blaupunkt jest na kasety i słucham mp3 z telefonu przez przejściówkę także nieciekawy dźwięk:D

Sprostowanie do grimskullcrushe: hatchback:>

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-08-21, 00:57 ]

warn

brak podpisanego linku

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslimy? Skocz do Media Markt i posłuchaj :)

Dla mnie Kenio ma wiecej wokalu, o basie zapomnij to są jedne z tanszych radyjek wiec na podbiciu masu masz samo pierdzenie, zreszta co ty chcesz od mocy radia ktore ma w RMS-ie z 15watt.. Dasz wiecej basika i masz pryfff-pryff..

Co do wyboru radia-a czego słuchasz? Kenio jest bardziej w pop, disco,electro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...