Skocz do zawartości

Modernizacja sprzętu


takitam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Szukam pomocy w doborze/zmianie sprzętu grającego w samochodzie.

obecnie gram na:

Wzmacniacz Rockford t800-4AD

Infinity kappa 65.7CS drzwi

sub dopiero zakupiony wymiana z jl 10w3-4 na 12w6v2 (obudowa closed 33l)

1) Co zaproponowalibyście zamiast tego rockforda. Nie wiem czy on uciągnie tego 12w6 w mostku. Czy może nie ruszać wzmacniacza(zostawić na przód) i dodać jakiś monoblock pod sub?

Co polecilibyście? 

Zastanawiam się nad jl 500/1, lub hd 650/1. Cena za używkę około 1000zł.

2) co myślicie o dodaniu kondensatora do tego systemu? Jaki polecicie?

3 Jeśli bede miał 2 wzmaki to czy mogę zastosować jakiś rozdzielacz napięcia? Od klemy idzie mi przewód 35mm2

z góry dzięki za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym budżecie JL Audio HD 750/1 do wzięcia. Tylko trzeba zapytać, czy są kostki zasilania i głośnikowa w komplecie, jeśli nie, to lipa. Kondensator - przy 2 takich wzmacniaczach by się przydał, ale na pewno nie taki 1F, tylko jakiś pakiet kondensatorów (ja mam 112F i to uważam za taki dobry punkt wyjściowy w celu stabilizacji napięcia). Rozdzielić musisz przewód, więc to Cię nie ominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym budżecie JL Audio HD 750/1 do wzięcia. Tylko trzeba zapytać, czy są kostki zasilania i głośnikowa w komplecie, jeśli nie, to lipa. Kondensator - przy 2 takich wzmacniaczach by się przydał, ale na pewno nie taki 1F, tylko jakiś pakiet kondensatorów (ja mam 112F i to uważam za taki dobry punkt wyjściowy w celu stabilizacji napięcia). Rozdzielić musisz przewód, więc to Cię nie ominie.

 

ten JL HD z olx wygląda mi na nie do końca sprawnego - cofnięty lub wepchnięty  Gain, Filter i wszystkie suwaki do ustawień. Także lepiej sprawdzić osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...