Skocz do zawartości

Legalna muzka w sieci - gdzie?


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

nie wiem czy jest taki temat ale nie znalazłem. Znacie moze jakies portale muzyczne z płatna muzyką, ktora oferuje swoje utwory w *.WAV lub *.FLAC?

Przeważnie słucham muzyki Dance, Disco, szeroko przez niektorych pojetej Techno i HH. Jak wiecie czesto pojawiajaca sie w listach przebojów radia ESKA'i, Planeta.FM itp. tego typu muzyka szybko sie nudzi i jest wypierana przez kolejne nowe kawałki. Czesto skladanki w sklepach kosztujace ok 40-50 PLN zawieraja moze kilka utworow, ktore sie tak naprawde podoba i bezsensem jest kupowanie calej płyty. Co innego jak sie kupuje całe Albumy innych wykonawcow. Cos takiego jest spoko bo do albumu bez wzgledu na wiek czesta sie siega i je kupuje tylko i wylacznie orginałki.

 

Ale wlasnie takie dance kawałki chciałbym sobie sciagac z netu w bezstratnej kompresji badz w WAV'ie i wypalac je na CD-Audio jako CD-Audio, poniewaz ich swieżosc szybko przemija. Oczywiscie wszystko legalnie płacac za to kredytowką badz sms'em itp... Tylko czy sa takie portale????

 

Za mp3 wypalane na CD-Audio to ja dziekuje ale postaje, te moge znalezc bez problemu za friko w sieci a nie o to tu chodzi

 

Pozdrawiam,

disaster3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim torrenty panowie tylko glownie zamkniete trackery z naliczniaem ratio. Wtedy macie pewnosc ze FLAC ktorego ssacie to prawdziwy rip z cd-audio a nie przerobka z mp3 czy bog wie czego. Mialem jeszcze jedna stronke warezowa gdzie tez bylo sporo flackow ale cholerka nie moge sobie przypomniec adresu bo dawno nie korzystalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim torrenty panowie tylko glownie zamkniete trackery z naliczniaem ratio. Wtedy macie pewnosc ze FLAC ktorego ssacie to prawdziwy rip z cd-audio a nie przerobka z mp3 czy bog wie czego. Mialem jeszcze jedna stronke warezowa gdzie tez bylo sporo flackow ale cholerka nie moge sobie przypomniec adresu bo dawno nie korzystalem

 

niestety ale mam konto na PT (polishtracker) i tam tego nie znalazlem....

 

@Raadek dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja coś podrzucę (głównie z tego co przejrzałem to jest FLAC i MP3 najwyższej jakości (320kbps) :P )

 

http://www.highqualitymp3.net/forums/

 

http://precyl.pl/flac-muzyka-download/

 

Fora wymagają chyba rejestracji.

Jeśli narusza to zasady regulaminu proszę o usunięcie.

 

 

 

 

I jeśli ktoś by posiadał jakieś inne źródła (głównie do formatu wav to byłbym wdzięczny

albo jakiś dobry konwerter PLAC -> WAV )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...