Skocz do zawartości

rockford P2 212 VS SOUNDSTREAM T5 "10"


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. który z tych głośników zagra mocniej? ma być mocno i nisko w planach są dwa przetworniki i skrzynia z portem szczelinowym. ma zagrać w sedanie (nubira). mam teraz P2 a właściwie od miesiąca już go nie widze bo się cewka robi :) i w maleńkiej (około 20L) zamkniętej nie robi rewelacji szczególnie przy wiekszej głośności zaczyna cichnąć.... prosze o opinie który będzie mocniejszy. bardziej pasuje mi koncepcja P2 bo już jeden jest cewke przewiną i był by tylko jeden do kupienia. grać to będzie pod SLA1500 bynajmniej puki co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu nawet jako fan RF zgodze sie z tym co pisze szerszenpiotr, troszke nie takie porownanie

 

powinienes tu porownac conajmniej T1 ktora ma 600W lub T2 ktora w wersji 10" ma 800W czyli tyle co t5

 

 

jak masz za podobne pieniadze to kup t5 i rob BR fajnie gra, zglos sie do karolo on powinien miec gdzies projekt...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam około 700-800zł zamiar przeznaczyć. T5 na alledrogo jest za 650zł nie wiem czy to już promocja czy nie nie interesowałem się soundstream-em dopuki nie zobaczyłem na filmie jak gras tarantula. czyli lepiej będzie zastapić P2 na tarantule? imimo że P2 jest 12-tka a T5 10-tka?

 

a może ma ktos jakiegoś suba do sprzedania za rozsądne pieniądze? bardzo chętnie P2 bo już jedno mam i bym tandem zrobił w końcu.

 

 

P.S.

 

głośniki na tył musze kupić pojawił się tonsil speed 1700 poprosze o jakieś opinie podobno rewelacja jak za te pieniądze (170-180zł) i ogólnie godne posłuchania. głośniki tył do.... 300-400zł myślałem o sinusach SL16 lub rainbow CSX265 same woofery ma to zagrać pod MTX-em 45W RMS puki co później zmienie na mocniejszą 4-ro kanałówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wy myślicie że ja was znam i wiem czym jeździcie? honda..... civic city itp co to accord tylko jest hondą? tak jak bym poszedł do sklepu i poprosił o klocki hamulcowe do fiata i odrazu by mi dale te odpowiednie bez pytania bo fiat to jest jeden.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godles, bo jakbyś czytał co pisze i przyjrzał się mojemu opisowi, to byś wiedział w czym to grało i jak. Pierwszy mój post o Tarantuli i jak byk jest w nim napisane, że grał w sedanie... Więc przestań się bulwersować, bo tylko i wyłącznie przez swoją nie uwagę nie wiesz o czym piszemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...